Shrap-Drakers Fishing Forum
Podkład muzyczny pod fotki wędkarskie
#1
Odkryłem ostatnio że mam w kompie program Windows Movie Maker i od wczoraj poznaję jego zagadnienia i możliwości. Wymyśliłem sobie, że z sezonu zrobię sobie pokaz zdjęć z widokami, rybami w duchu "złów i wypuść" i nauczyłem się już dodawać zdjęcia i dodawać napisy Zacieszacz

Chcę podłużyć oczywiście jakaś muzykę, ale nie mam kompletnie pomysłu jakie utwory pasuję pod taką tematykę. "Na ryby" chyba z Kabaretu Starszych Panów? Kiedyś też w jakimś serialu o młodzieży i czasach przedwojennych leciała w czołówce utwór, ze słowami "czeka woda, czeka las" ale nie mam zielonego pojęcia jaki był tytuł czy wykonawca. Może jakieś lekki utwór gitarowy? Mysli

Macie jakieś pomysły? ROTFLROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#2
Ja myslę że wszystko zalezy od tego przy czym fajnie będzie Ci się te zdjęcia oglądało. Pewnie raczej cos stonowanego niż mocno dającego po uszach.


tak czy siak "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa ..." MuzaMuzaMuza HahaHaha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#3
Ja do filmów w prywatnej kolekcji używałem podkładu z filmu PIRACI z K....


Muza fajna, z efektami dreszczu. Polecam:



Tylko jeśli zamierzasz wstawić film na YT to licz się z tym ze Ci go zablokują bo jak wiesz chodzi o prawa autorskie Pfftt
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#4
(18-10-2013, 09:35)Krystek napisał(a): Ja do filmów w prywatnej kolekcji używałem podkładu z filmu PIRACI z K....


Muza fajna, z efektami dreszczu. Polecam:



Tylko jeśli zamierzasz wstawić film na YT to licz się z tym ze Ci go zablokują bo jak wiesz chodzi o prawa autorskie Pfftt

Na YT nie, bo za bardzo sobie cenię prywatność. Nuta z Piratów fajna, buduje napięcie. Jakiś typ powoli się klaruje Oczko
Odpowiedz
#5
To działaj Okok tylko zrób tak jak ja.

Zrezygnowałem ze zdjęć i kręcę filmy z telefonem. Kolekcja fajna i na stare lata będzie co wspominać.

Nie ważne czy film źle nakręcony, liczą się wspomnienia które wracają po latach ROTFL
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#6
(18-10-2013, 20:14)Krystek napisał(a): To działaj Okok tylko zrób tak jak ja.

Zrezygnowałem ze zdjęć i kręcę filmy z telefonem. Kolekcja fajna i na stare lata będzie co wspominać.

Nie ważne czy film źle nakręcony, liczą się wspomnienia które wracają po latach ROTFL
Jak ten z dominen Haha

Odpowiedz
#7
(19-10-2013, 10:00)ryba1981 napisał(a):
(18-10-2013, 20:14)Krystek napisał(a): To działaj Okok tylko zrób tak jak ja.

Zrezygnowałem ze zdjęć i kręcę filmy z telefonem. Kolekcja fajna i na stare lata będzie co wspominać.

Nie ważne czy film źle nakręcony, liczą się wspomnienia które wracają po latach ROTFL
Jak ten z dominen Haha

ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak ułatwić sobie wędkarskie życie witaszek10 3 4.681 04-12-2014, 09:47
Ostatni post: michaln
  Targi Wędkarskie Rybomania zaproszenia do wzięcia rapa 85 61.302 03-12-2014, 10:16
Ostatni post: bysior
  Galeria - nasze fotki qbanerra 20 16.503 26-11-2013, 00:05
Ostatni post: gtsphinx
  Muzealia wędkarskie waldi-54 35 30.423 07-12-2012, 14:31
Ostatni post: Artur Z.
  Wędkarskie nudy Bizonik 8 9.658 02-10-2011, 21:33
Ostatni post: Wozik77
  Okulary wędkarskie bandzior 6 10.219 01-11-2010, 18:17
Ostatni post: rapa
  Wędkarskie plany Świąteczne Paweł 3 7.032 02-04-2010, 19:23
Ostatni post: Krystek
Sad Targi wędkarskie Expo 2010 czyli wiatr zamiast wędek... rapa 12 17.179 14-03-2010, 18:52
Ostatni post: Bondarenki
  Targi wędkarskie mario 24 24.912 12-03-2010, 13:57
Ostatni post: rapa
  Tapety Wędkarskie bysior 0 5.390 05-08-2009, 11:09
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.