Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Fishtank 3D
Wieści znad Narwi
Na Gnojno śmiało się wbijesz, nawet słyszałem że już walą w łeb "nabite mamuśki" jak leci.... Na Brzóze nie wiem Bezradny

Ja ostatnio przyłów szczupaczka, taki z 50, miałem z miesiąc temu na kleniach.... teraz sobota, niedziela i wczoraj bez dotknięcia ogólnie, dzisiaj w końcu przerwa ROTFL
[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • Maciejowaty (09-28-2021 02:57)
Odpowiedz
I jak tam dzieje się coś na Księżniczce, ryby się troszkę uaktywniły?

Ja jutro pod Różan jadę na gąski. Tydzień temu nazbieraliśmy i robimy poprawkę Usmiech
Niemniej zastanawiam się czy kija nie wziąć i rzucić kilka razy będąc 500 m od rzeki?
Odpowiedz
Kija weź i rzuć parę razy, ale nadziei to sobie nie rób  ROTFL
Odpowiedz
Miałem branie  ROTFL Myślałem, że to sandacz gigant, bo chciał spalić kołowrotek, ale okazało się po jakimś czasie, że to jednak nie sandacz. Byłem zmuszony podnosić kotwicę i płynąć za tym potworkiem, jak zobaczyłem w końcu przy burcie co to tak szaleje, to przecierałem oczy ze zdumienia... ROTFL

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • Karlen (10-14-2021 07:22)
Odpowiedz
(11-10-2021, 09:26)bysior napisał(a): Miałem branie  ROTFL Myślałem, że to sandacz gigant, bo chciał spalić kołowrotek, ale okazało się po jakimś czasie, że to jednak nie sandacz. Byłem zmuszony podnosić kotwicę i płynąć za tym potworkiem, jak zobaczyłem w końcu przy burcie co to tak szaleje, to przecierałem oczy ze zdumienia... ROTFL

Ło Panie. Trzeba mu było zaśpiewać za Rammsteinem "Amur, Amur..." Oczko

Ale emocje były Usmiech

Z grzybami gorzej choć nieco gąsek wpadło. W lesie sucho już. Trzeba poczekać  i pojechać ewentualnie po zapowiadanych opadach jeśli się prognozy sprawdzą.
Kilka honorowych rzutów na zero, ale zaliczone Oczko
Odpowiedz
Pociesze Cię w kwestii rzutów honorowych, poza braniem amurka, tydzień pływania dzień w dzień - bez kontaktu nawet najmniejszego Glupek
Odpowiedz
(11-10-2021, 13:06)bysior napisał(a): Pociesze Cię w kwestii rzutów honorowych, poza braniem amurka, tydzień pływania dzień w dzień - bez kontaktu nawet najmniejszego Glupek

Czyli czekam na listopad i grudzień. Jak sandacze i oksy nie współpracują pozostają zawsze dyżurne szczupłe, które ratują honor Oczko
Odpowiedz
Po warunkiem, że nie będzie tej wczesnej zimy co niby zapowiadają... oby tak było jak w poprzednich sezonach, że jeszcze 31 grudnia się pływało po rzece.... Wczoraj z wielkim bólem umordowałem jednego karakana, branie takie ledwo ledwo co....

Odpowiedz
Wczoraj 5 miejscówek w 4 godziny, jedno branie, wyprawę uratował klenik 45,5... Sandaczy tak jakby nie było... 

Odpowiedz
(14-10-2021, 08:15)bysior napisał(a): Wczoraj 5 miejscówek w 4 godziny, jedno branie, wyprawę uratował klenik 45,5... Sandaczy tak jakby nie było... 

Jest progres w postach same zdjęcia z rybami Oczko
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT