Shrap-Drakers Fishing Forum
Obsesja, Wędkarski SUP.
#61
(17-02-2015, 21:03)banita napisał(a):
(16-02-2015, 21:42)Marcin napisał(a): Od zadu strony.
Masz pojęcie o wędkowaniu czy na forum zapychasz dział...........

No to kolego Marcinie odpowiem Ci tak.
Gdybyś dokładniej czytał moje posty to byś wiedział ze wędkuję,
że jeżdżę na wędkarskie zawody spinningowe z łódek,
na ostatnich w 2014 roku byłem na Lubie Wędkować.
A na ten przykład masz zdjęcie z zawodów wędkarskich
w Kaleńsku w 2012 roku.
To ty mi wykrzyczałeś, że nie wędkujesz, choć to też nie jest
całkiem do końca, bo coś tam pisałeś o wędkowaniu na pomoście z beczek.

Może malutkie podsumowanie.

Masz 150 napisanych postów, mieszczą się na 8 stronach w Twoim profilu.

Nie masz ani jednej napisanej wiadomości w innym dziale niż: Rozmaitości, Łódki, pontony, silniki oraz Giełda gdzie też zdanie zabierasz o łódkach. Myślę że prosząc Admina aby luknął głębiej w Twoje statystyki wyszłoby że w najważniejszy dział na forum w ogóle nie zaglądasz Jezyk_oko

Wejdź w mój lub kogoś innego profil mającego podobną ilość wiadomości co Ty i sprawdź gdzie się ludzie wypowiadają.

Moim zdaniem jesteś tu dla reklamy swojej "firmy/warsztatu" jak i wypożyczalni Oczko. To nic złego, ale nie pisz ciągle że wiesz lepiej bo ja już mam malutki uraz do takich internetowych specjalistów.

Pewnie że ja wędkuję. Spędzam ogromną ilość czasu "na rybach" w co również wliczam samo przebywanie nad wodą bez wyciągania wędek z bagażnika. Widać wcześniej się nie zrozumieliśmy, ale i potwierdza to moją teorię o tym że w dział Wieści Znad Wody nie zaglądasz Figielek.





Odpowiedz
#62
Marcin ja wszystko wiem Oczko Ale jak napisałem dopóki pały nie przegniecie to interwencji nie ma Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#63
Przeczytałem w tym temacie wszystkie posty od początku do końca no i faktycznie macie racje, przesadziłem, niepotrzebnie się najeżyłem, bo zasadzie niebyło powodów żeby się tak zachować.
Na zwykłą krytykę, (bo każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie) odpowiedziałem nieuzasadnioną
agresją, po prostu niepotrzebnie Was zaatakowałem.

Przyznaję się no i oczywiście przepraszam.
Odpowiedz
#64
(20-02-2015, 16:54)banita napisał(a): Przeczytałem w tym temacie wszystkie posty od początku do końca no i faktycznie macie racje, przesadziłem, niepotrzebnie się najeżyłem, bo zasadzie niebyło powodów żeby się tak zachować.
Na zwykłą krytykę, (bo każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie) odpowiedziałem nieuzasadnioną
agresją, po prostu niepotrzebnie Was zaatakowałem.

Przyznaję się no i oczywiście przepraszam.


Pełen szacunek kolego. Niewielu ludzi w dzisiejszych czasach potrafi przyznać sie do błedu i powiedzieć przepraszam.
Odpowiedz
#65
(20-02-2015, 18:09)asma napisał(a):
(20-02-2015, 16:54)banita napisał(a): Przeczytałem w tym temacie wszystkie posty od początku do końca no i faktycznie macie racje, przesadziłem, niepotrzebnie się najeżyłem, bo zasadzie niebyło powodów żeby się tak zachować.
Na zwykłą krytykę, (bo każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie) odpowiedziałem nieuzasadnioną
agresją, po prostu niepotrzebnie Was zaatakowałem.

Przyznaję się no i oczywiście przepraszam.


Pełen szacunek kolego. Niewielu ludzi w dzisiejszych czasach potrafi przyznać sie do błedu i powiedzieć przepraszam.

Otóż to OkokOkokOkok.
Odpowiedz
#66
I znowu będzie miło Oczko
Pozdro dla obserwujących dyskusje oraz dla dyskutantów Oczko
Odpowiedz
#67
Tak jak pisałem wcześniej, co może mi przeszkadzać w pracy nad Wędkarskim SUP’em,
to jest brak czasu no i okazuje się, że też brak miejsca.
Pomału zbliża się sezon, coraz więcej klientów zagląda do warsztatu, ja też potrzebuję
do wypożyczalni jeszcze, co najmniej 2 łódki, no i niestety SUP powędrował pod ścianę
w innym pomieszczeniu.
Odpowiedz
#68
O Wędkarskim SUP’ie, oczywiście, że pamiętam.
Odpowiedz
#69
fajny, u mnie byłoby gdzie z tego połowić, tym bardziej, że mam zakaz używania spaliny w okolicy.
Odpowiedz
#70
Jeszcze mam 2 o zbliżonej konstrukcji.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.