Shrap-Drakers Fishing Forum
Serwis silników poszukiwany
#1
Witajcie, szukam serwisu silników zaburtowych, który sprawdziłby mi silnik przed zakupem dwusów z lat 90tych.

Najchętniej okolice Legionowa - Nieporęt - Marki - Radzymin.

Możecie polecić jakieś zaufane miejsce gdzie zrobię to w rozsądnych pieniądzach ?

Odpowiedz
#2
Mogę z czystym sumieniem polecić serwis Twin Power na ul. Modlińskiej 159 w Warszawie (zaraz obok wjazdu na most Curie-Skłodowskiej). Może to nie jest konkretnie obszar, który podałeś ale dosyć blisko. W zeszłym roku oddałem tam swój silniczek do serwisu przedsezonowego i byłem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#3
(07-01-2015, 11:11)rybakaw napisał(a): Mogę z czystym sumieniem polecić serwis Twin Power na ul. Modlińskiej 159 w Warszawie (zaraz obok wjazdu na most Curie-Skłodowskiej). Może to nie jest konkretnie obszar, który podałeś ale dosyć blisko. W zeszłym roku oddałem tam swój silniczek do serwisu przedsezonowego i byłem bardzo zadowolony.

Dzięki za info, udało się skontaktować z serwisem na Wybrzeżu Szczecińskim. Fajni i konkretni ludzie.
Odpowiedz
#4
serwis honda sezam w Nieporęcie - kontakt znajdziesz w google
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Porównanie silników elektrycznych- tabelka krzysiex 4 7.719 17-03-2011, 22:51
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.