Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne Wody
#1
Jako że nie miałem z zasady szczęścia do pstrągów to się pochwalę Oczko

[Obrazek: IMG_3198_zps11ae9a64.jpg]

[Obrazek: IMG_3241_zps90974f48.jpg]

[Obrazek: IMG_3257_zpsd5a3da7b.jpg]

[Obrazek: IMG_3218_zps5b64bec6.jpg]

[Obrazek: IMG_3228_zps73e93edb.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny

#2
Piękny początek sezonu Jakub Oklasky
#3
Wczoraj wróciłem po urlopie z Polski, dziś o 15 nie wytrzymałem ciśnienia i wyrwałem się na chwilę nad wodę. W polsce nie udało się nawet rozłożyć muchówki, tak więc dziś inna metoda nie miała racji bytu. Po dotarciu do ciurka, który odkryłem w zimę zeszłego roku stwierdziłem, że po roztopach (chyba) stał się dość mocno rozlaną regularną rzeką, co nie wróżyło zbyt dobrze. Rozpakowałem sie i zacząłem obławiać wszystkie miejsca do których dało sie dojść, idąc w kierunku końca tej rzeczki, w którym padło najwięcej ryb. Niestety przerzuciłem wszystkie miejsca, wszystkie muchy po dwa razy, popatrzyłem przez nowo nabyte patrzałki polaryzacyjne i stwierdziłem że wracam do domu. Dochodząc do mostku na którym stał mój samochód, miałem zamiar jeszcze rozwinąć całą linkę i ją opłukać z piasku. Stając na mostku, sporego streamera posłałem w nurt pod samymi nogami i trzymając linkę razem z wędką w ręku, drugą zacząłem wybierać zapas z młynka. Wybrałem prawie całą, rozmawiając z przechodzącym Panem, który jak to każdy przechodzący pytał, czy coś złapałem. W momencie wypowiadaneg "duuuj" poczułem przez zmarznięte palce uciekającą linkę. Odruchowo zaciąłem i poczułem konkretny opór. Zacząłem siłować się z rybą, która pierwszym razem próbowała uciakać w moją stronę więc odzyskałem trochę linki. Potem przeciwnik zrobił zwrot, linka uciekła mi z ręki i popłynął jakieś 20m w dół w z nurtem wybierając cały luz, aż do kołowrotka Usmiech Do ryby podejść nie mogłem ponieważ blokowało mnie ogrodzenie, którego z wędką i rybą w wodzie nie dałem rady przejść Usmiech. Chwilę potrwało zanim rybę wyholowałem pod prąd do siebie i na macie zameldował się całkiem spory jak na rozpoczęcie roku szczupak. Dwa zdjęcia i do wody...

[Obrazek: 292773db2506cebcmed.jpg]
#4
Piękne kropki Jakub Oklasky Oklasky Oklasky

A mamuśka Asma marzenie, żeby u nas było tak prosto.... Oklasky Oklasky Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#5
Piękny szczupak i to na muchę Asma Oklasky
Wstawiłbyś zdjęcie tego strimera?
#6
Ładne zdjęcia. Kolega szczęśliwy jak by nowo narodzonego syna na ręku trzymał nie pstrąga. Ale nie dziwi nic. Gratki.
#7
Jakub, jak to Ty nie masz szczęścia do pstrągów - a filmy na YT jak łowisz kropki to co..?? Usmiech
Gratulacje...
#8
(04-01-2015, 20:45)DarekP napisał(a): Piękny szczupak i to na muchę Asma Oklasky
Wstawiłbyś zdjęcie tego strimera?

Sprzet musiałem wypakować w pracy z bagażnika ale wkleję zdjęcie takiego samego tylko w innych kolorach. Ten zażarty był z góry siwy a z dołu biały ze srebrnym flash'em ale budowa ta sama.

[Obrazek: da9f6e86e0911316med.jpg]
#9
Dzięki.Zestawienie biały/srebrny i biały niebieski to moje ulubione.
Pozdrawiam
#10
Kuba gratuluję raz jeszcze dobrego rozpoczęcia sezonu,piękne ryby.
@Asma
Konkretny pajk,musiał trochę poszaleć.I niech ktoś mi powie,że C&R+No kill niema sensuOklasky





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.