Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne Wody
#71
No co do zdjęcia to przyznam beznadziejne , ale chociaż dobrze ,że mam jedno wyraźne i z jakąś skalą odniesienia. Oczywiście chciałem mieć zdjęcie z mętnookim na rękach i tu się zaczynają moje nerwy Nerwus

Na wodzie był tylko jeden wędkarz Pan 50+ , poprosiłem go o zrobienie kilku zdjęć. Tak więc szybkie szkolenie jak zrobić iphonem zdjęcie i poszło... jedno ,drugie , trzecie , piąte , dziesiąte - każde w innej pozycji.. Zadowolony szybko uwolniłem zanderka by się nie męczył i biorę się za oglądanie zdjęć... I tu moja radość się skończyła Nerwus Pan robiący zdjęcia chyba nie wiedział ,że trzeba patrzeć na ekran i wszystkie zdjęcia sa albo z ogonem , albo z głową, albo z chmurami i to w dodatku nie wyraźne ;(


A odnośnie metody to nie tajemnica :

Ciężko , agresywnie , na gumę o mocnej pracy. Branie nastąpiło w opadzie - mocno huknął ,że branie w nogach poczułem Haha. No i oczywiście nasza Polska guma jako przynęta Kwadr
#72
Też odwiedziłem w ostatnim tygodniu tajne łamane na "TOP SECRET" podwarszawskie jeziorko i udało się przechytrzyć szczupaka - cieszy bo ryba wypracowana Usmiech
Dla chętnych relacja z krótkiego wypadu tutaj

   
#73
Fajny szczupły czy "Tajne" dla mnie nie przejdz sie na ostatni staw polecam.
#74
(26-10-2015, 13:53)jawa napisał(a): Fajny szczupły czy "Tajne" dla mnie nie przejdz sie na ostatni staw polecam.

Dzięki, jeśli obstawiasz Zielonkę to się mylisz Usmiech
Tam gdzie łowiłem stawòw nie ma..
#75
Filmik fajny jak zwykle Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#76
Dzisiaj na tajnych wodach zameldował się szczupły 55cm. Zdjęcia brak bo zoom nie działał a lupa się stłukła Bezradny
#77
Dziś na tajnym krótki szczupły i okoń 30 cm jak dla mnie już fajnyUsmiech
relacja dla chętnych:

tutaj

   
#78
Tak oglądam Twoje filmy regularnie te które linkujesz ze Shrapa i zauważyłem że jakoś dziwnie rzucasz tym spinem Usmiech Lewą ręką wydaje mi się że jakoś trzymasz plecionkę/żyłkę przed rzutem Usmiech Czy to złudzenie optyczne?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#79
Film jak zwykle git, łapka w górę Usmiech
Co do techniki rzutu to pamiętam że niejaki Marian Firlej z filmu WMH "Sposób na Bolenia" rzucał tak samo. Dla mnie nieco nietypowo, dlatego wryło mi się w pamięć.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
#80
Filmik jak zwykle spoko, ale sama technika "opadu" jakoś mało opadowa.....fajna woda z fajnymi okoniami - zazdroszczę mety.

Pozdrawiam,
malcz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.