Shrap-Drakers Fishing Forum
[S] Team Dragon 930iz
#1
Dzień dobry Drakersi Usmiech Do sprzedania kołowrotek jak w temacie. Kupiony niewiele ponad pół roku temu, nad wodą max z 10x. Na gwarancji jeszcze przez blisko 4,5 roku. Stan oczywiście bardzo dobry. Nie tarzany w piasku i nie wodowany Oczko W komplecie druga szpula, pokrowiec, podkładki, pudło i wszelkie papierki, które dostałem przy zakupie ów kołowrotka. Cena 230 zł + ewentualna wysyłka. Możliwa podwózka do Warszawy. Więcej info na PW lub w temacie. Pozdrawiam - Grisha
Odpowiedz
#2
Zarezerwuję na czas odpowiedzi.
Odpowiedz
#3
Mały off Figielek Widziałem ze kupiłeś Reda a sprzedajesz ten prawie nowy. Nie pasuje ci czy nie daje rady ? Ja osobiście mam 920iz już 4 sezon i jest dla mnie znacznie, znacznie lepszy niż SPRO.
Odpowiedz
#4
@Marcin-P - Red'a kupiłem w rozmiarze 10200 pod kij kleniowy Usmiech TD sprzedaję nie to, że się nie sprawdza czy że jestem niezadowolony. Po prostu pod kij Okumy, który niedawno zakupiłem potrzebuję coś rozmiar większego od sprzedawanego TD. Nie mniej będąc (obecnie czy w przeszłości) w posiadaniu Zaubera, TD czy Red'a to właśnie Red'em najlepiej mi się łowi mimo, że kołowrotki są niemal identyczne. Myślę, że moje zdanie potwierdzi jeszcze paru ludzi którzy mają / mieli styczność z kilkoma klonami Ryobi. Zresztą ... jeden lubi brunetki, drugi blondynki a trzeci Red'y ROTFL
Odpowiedz
#5
Brak odpowiedzi na moje PW od kolegi @rapa10 uznaję za rezygnację z rezerwacji Usmiech Młynek wraca do gry wraz z promocją dla Drakersów - 200zł + ewentualna wysyła Usmiech
Odpowiedz
#6
wysłałem zapytanie
Odpowiedz
#7
Odpowiedziałem Usmiech Zresztą temat do zamknięcia bo Shrapowy kolekcjoner młynków się odezwał telefonicznie i TD leci do niego ROTFL Pozdrawiam - Grisha
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.