Shrap-Drakers Fishing Forum
dłubanina woblerkowa
#21
dzięki Bysior. Trochę eksperymentuję z malowaniem i oklejaniem. Świetna jest ta taśma co była w Lidlu ostatnio. Bardzo ładnie się nią okleja i jest możliwość wytłoczenia łuski na niej bo jest ona na papierze.

Te co są polakierowane to korpusy, które dostałem od Krystka. Łamaniec będzie miał dorobione płetwy - prototyp Cwaniak

Podzielę się efektami pewnie w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
#22
wyszły świetnie. co aero to aero. jestem ciekaw pracy tych 2 srebrnych z pierwszego zdj.
Odpowiedz
#23
dzięki sajdol. dziś znowu miałem chęci Usmiech ale cały misterny plan poszedł w piz...du!

mój piękny złoty kolor (akurat ze spray'a) zreagował z lakierem Dulux... a już zrobiłem im takie piękne malowanie. Wnerw wyglądają teraz jak Decopuage.

reszta dostała malowane płetwy i kolejną warstwę lakieru.

   

   

Odpowiedz
#24
Powiem Ci, że swego czasu wycyganiłem od kumpla kilka woblerów jego produkcji, które podobno się nie udały, bo źle dobrany lakier rozmył wzory. Wyglądają faktycznie jak brudasy, ale do dzisiaj mu się nie przyznaje, że to 2 z nich to moje najlepsze okoniowe kocury Haha
Odpowiedz
#25
tak mi się spodobały te "zepsute", że powstanie ich cała nowa seria okoniowa. Niepowtarzalny wygląd.
Odpowiedz
#26
Moje rybki już po 6 warstwie lakieru, jeszcze tylko powklejać stery i można zabierać nad wodę do ustawienia.

"Brudny łamaniec"

   

   

   

   

i kolejny "brudas"

   
Odpowiedz
#27
Ten ostatni brudas kozacki.
Odpowiedz
#28
Powyższe dokończyłem, ale zdjęcia wrzucę jak kiedyś będę w dzień w domu... Zostały jeszcze do dokończenia robaczki. Wczoraj udało mi się wystrugać coś pod bolka. Długość 75mm.

   

   

Odpowiedz
#29
Oczywiście nie zrobiłem zdjęć skończonych wobków przy świetle dziennym, ale nagrałem pracę kilku z nich:









Odpowiedz
#30
Czerwona ukleja bardzo fajnie pracuje. Ciekawe jak będzie się w nurcie zachowywać. Teraz tylko czekać do maja a rybki zweryfikują wszystko Okok
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.