Shrap-Drakers Fishing Forum
Nawigacja wędkarska
#1
Witam, noszę się z zakupem nawigacji GPS (do napływania na miejscówki łodzią na dużym zbiorniku). Rozważam zakup taniego modelu Garmina Etrex H. Czy owa nawigacja spełni moje oczekiwania i czy ktoś jej używa i może coś o niej powiedzieć. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
a czy ktoś tak przy okazji wie jaką dokładność ma nawigacja w telefonie.
Odpowiedz
#3
Na iphonie dopływam gdzie chce, niczym się nie różni od tych w echo sondach.
C&R
Odpowiedz
#4
Cyrax Daj namiary na jakies sprawdzone navi do iphona
Odpowiedz
#5
(13-11-2012, 17:52)harp napisał(a): a czy ktoś tak przy okazji wie jaką dokładność ma nawigacja w telefonie.

Gdzieś czytałem że dokładność GPS w terenie otwartym, poza miastem, przy dobrej pogodzie i ogólnie sprzyjających warunkach (nie wiem jakich) wynosi 3-5m a nawet i mniej, w pozostałych przypadkach ok.10-15m - dotyczyło to urządzeń do nawigacji samochodowych więc i jakość raczej średnia.
Urządzenie z pierwszego postu na 100% będzie dokładniejsze, tyle tylko czy aż taka dokładność, mniejsza jak 10m jest wędkarzowi potrzebna. Podejrzewam że zwykły GPS z telefonu "ogarnie" w wystarczającym stopniu potrzeby wędkarskie.
Odpowiedz
#6
Mój system to Android
Ja używam na swoim tel iGO a teraz zainstalowałem AutoMapę.
iGO sprawowała mi się dobrze na wodzie jak i na lądzie, trzeba miec aktualne mapy.
Zawsze zapisuję ciekawe miejsca jako ULUBIONE, jak chce dopłynąć do danego miejsca odpalam navi i wybieram dany zapisany punkt i płyne Pfftt

AM będę w przyszłym sezonie testował.
Ps. AM mam z licencją do 2192r. Pfftt
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#7
(13-11-2012, 19:55)cyrax napisał(a): Na iphonie dopływam gdzie chce, niczym się nie różni od tych w echo sondach.

ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  poezja wędkarska waldi-54 516 376.149 08-04-2018, 14:46
Ostatni post: Kaz
  poezja wędkarska waldi-54 1 4.671 18-02-2018, 09:00
Ostatni post: Kaz
  Karta wędkarska Paweł 25 22.335 13-03-2009, 23:19
Ostatni post: lawdzoj82


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.