Shrap-Drakers Fishing Forum
Karta wędkarska
#21
Na szczęście nie wszędzie tak jest. PZW Olsztyn wymaga prowadzenia rejestrów, nie złożenie ich w następnym roku skutkuje karą pieniężną (niestety nie pamiętam jaka to kwota). Wody są regularnie zarybiane, sprawnie funkcjonuje straż rybacka a i kontrole innych służb się zdarzają.
Niektóre koła radzą sobie z zarządzaniem podległymi im wodami. Oczywiście są i zgrzyty, ale na prawdę nie ma na co narzekać.
0 limit.
Odpowiedz
#22
O, światełko w tunelu w Olsztynie! Czy gdzieś jeszcze w Polsce?

Ale i na Mazowszu proponuję rzetelnie wypełniać rejestry!!!
Bo wtedy, zgodnie z załączonym przez Szwagierka dokumentem, jest szansa na wystąpienie Zarządu Okręgu Mazowieckiego z, jak mniemam, prośbą o podpisanie aneksów!!!
I wtedy w 2012 roku RZGW przemyśli czy nie zmniejszyć odłowów rybackich. I przyjdzie im to o tyle łatwiej, że ryb to już wtedy na Mazowszu nie będzie. Bo w 2011, jak słusznie zauważył Wozik, wszystkie sieci zostaną rzucone tam, gdzie coś ktoś pokazał w rejestrze.
Czapki z głów przed działaczami!!! To oni powinni dostać te 30 nagród.
I tylko to mnie pociesza, że jak już ryb nie będzie to i wędkarzy nie będzie. W konsekwencji więc śmieci też nie będzie.
I worki, Piotrze, potrzebne również nie będą!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#23
U mnie było tak z rejestrem ze skarbnik przy opłaceniu karty się pytał czy jest bo jeżeli nie ma to będzie kara :/ Spytałem się go dużo ludzi nie zdało to powiedział że kilka osób nie i będą konsekwencje.
Odpowiedz
#24
Tak, w moim 2 zł podobno za nie zdanie rejestru.
Odpowiedz
#25
Na Twardej bez rejestru 152 zł Bezradny
Odpowiedz
#26
U mnie 100 zł :/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  poezja wędkarska waldi-54 516 376.149 08-04-2018, 14:46
Ostatni post: Kaz
  poezja wędkarska waldi-54 1 4.671 18-02-2018, 09:00
Ostatni post: Kaz
  Nawigacja wędkarska oldziu 6 11.592 13-11-2012, 23:39
Ostatni post: andrew


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.