Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Są dwie kategorie.Uroda i rozmiar.Myślę że rozmiar miał największy bartosowwy, uroda robert0304 oczywiście cały czas mowa o jaziach. Z tego co pamiętam to urodę fundował Pan Jakub Podleśny.Więc ja zafunduję obydwie kategorie a Pan Robert może jeszcze dostać wobki od Pana Podleśnego.Myślę że będzie to sprawiedliwe.
BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
" ...Więc ja zafunduję obydwie kategorie ...Myślę że będzie to sprawiedliwe... "
[/quote]

Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky
Myślę że nie można było podejść bardziej konkretnie do tematu Okok
Szacuneczek Wobek Oklasky Oklasky
Odpowiedz
Owszem 10 wobków prześlę koledze robert0304 tylko prosiłbym jego dane na priv. Woblery głównie pod jazia i klenia. Wielkość i ciężar już ustalę ze zwycięzcą gdyż nie każdy lubi 15 mm. pchły tym bardziej o tej porze roku. Szkoda że tak mało osób zamieściło zdjęcia. Mam nadzieje Wobek że nie czujesz urazy przez to zaśmiecenie konkursu fotkami.

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz
Wobek, Jakub Oklasky Oklasky Oklasky
dla was za konkurs Hura
szkoda że tak mało rybek pokazano w konkursie Bezradny
ale i wiosna w tym roku kapryśna Nerwus
gratulację dla zwycięzców Oklasky Oklasky Oklasky
oby więcej takich konkursów Zacieszacz ROTFL
Odpowiedz
Pozostało tylko pogratulować Zwycięzcom i Fundatorom nagród w konkursie Muza
Odpowiedz
Dziekuję bardzo wszystkim kolegom, którzy docenili urodę mojego jaziaHaha. Dziękuję również sponsorom za nagrody i bardzo fajną zabawę.
Odpowiedz
Moje gratulacje pięknej rybki i zwycięstwa Oklasky
Warto mieć marzenia i uśmiechem witać nowy dzień Oczko
Odpowiedz
OklaskyOklaskyOklasky
Gratuluję pięknych ryb Okok
Odpowiedz
W pełni zasłużony werdyktOkok
Jeszcze raz brawka dla Inicjatorów zabawyOstr
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
Brawo dla firmy Bonito i dla Jakuba za konkurs Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky

Gratulacje Robert Usmiech Wymiatasz na tym Gnojnie Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.