Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
#61
(05-02-2012, 12:42)Paweł napisał(a): Natomiast koledzy "denerwujący się " na zasady konkursu.
Przypominam, że jest to konkurs "spontaniczny", zorganizowany przez naszego kolegę.
Wszelkie dyskusje typu czy ma to być przy miarce czy jak inaczej - po co to nam?
Chodzi o dobrą zabawę, a nie o kilka woblerów, czy się jednak mylę?
To ja Ci Pawle powiem dlaczego czasami warto zamieścić dosłownie 3 zdania jakiegoś regulaminu. Gdyby np. wobek napisał, ze w konkursie biorą udział tylko osoby zarejstrowane przed ogłoszeniem konkursu, powyższej sytuacji by nie było. Jeżeli chodzi o zdjęcia przy miarce to ja sie z wami mogę zgodzić, ale doskonale wszyscy wiecie, ze na portalach wedkarskich nie raz i nie dwa ktoś pokazywał w galerii zdjecie ryby, podawał wymiar i pod zdjęciem w komentarzach, zawsze znalazł sie ktos kto ten wymiar negował, zaczynały sie kłótnie, obrażanie, a wędkarze lubią zawyżać wymiary swoich trofeów. A to jest konkurs!!! jeżeli zakładacie, ze z powodu np. zawyżenia wymiaru nikt sie tutaj nikogo nie czepnie, to w porzadku. Tak czy siak moim zdaniem istnieje ryzyko wystąpienia pewnych sytuacji, których tak naparwde możnaby było uniknąć poprzez prościusieńki regulamin. Troszkę wyobraźni Panowie Buzki Oczko
Odpowiedz
#62
Jak to jak, idziesz nad wode, rzucasz dwa razy i branie Pfftt To tak samo jak klienci do mnie mówią, żebym zrobił im nową funkcjonalność na stronie: "Panie, dla pana to dwa razy enter i działa" Haha

Ja również z chęcią bym poczytał Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#63
No to nie pozostaje mi nic innego tylko na Narew się przerzucićHahaBiczuję te Bzure i Wisłę i same przedszkolaki z jaziowej rodziny mi się czepiają.A spławikowcy z Bzurki mi ciśnienie swoimi wynikami bezustannie podnosząHahaHahaHaha
Odpowiedz
#64
Kolego @maniek72 - kim Ty do cholery jasnej jesteś, żeby człowieka takiego jakim jest Jakub nazywać od szmaciarzy Nerwus Czy znasz go osobiście, czy wiesz jakie jest jego podejście do ryb, do przyrody itd. ?
Wstydziłbym się na Twoim miejscu. Czym zawinił, że wstawił zdjęcia ?
Czyżby zazdrość z Twojej strony, czy po prostu do każdego "obcego" człowieka pałasz jakąś nienawiścią z góry nieokreśloną.
Z drugiej strony - czy wynik konkursu został ogłoszony ??? Chyba nie, więc nerwy powinny być trzymane na wodzy. I kolejna sprawa - nie Ty zapewne będziesz decydował o tym, komu ta nagroda będzie przypisana.
Wstyd na całej linii.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#65
"Konkurs"
No raczej że wiosenny przecież nie grudniowy?Haha
Niema co gdybać,tylko podnieść rękawice i pokazać Jakubowi jakie Jaśki Drakersi łowiąCwaniak
Chłopaczyna miał"ostre"wejście,co mnie jeszcze bardziej zmotywowało do kupienia świeżej żyłki:oczko:
Kuba@ Uchyl rąbka tajemnicy co do charakterystyki połowów zimowych jaziProsi
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
#66
(05-02-2012, 14:23)tymon napisał(a): Kolego @maniek72 - kim Ty do cholery jasnej jesteś, żeby człowieka takiego jakim jest Jakub nazywać od szmaciarzy Nerwus Czy znasz go osobiście, czy wiesz jakie jest jego podejście do ryb, do przyrody itd. ?
Wstydziłbym się na Twoim miejscu. Czym zawinił, że wstawił zdjęcia ?
Czyżby zazdrość z Twojej strony, czy po prostu do każdego "obcego" człowieka pałasz jakąś nienawiścią z góry nieokreśloną.
Z drugiej strony - czy wynik konkursu został ogłoszony ??? Chyba nie, więc nerwy powinny być trzymane na wodzy. I kolejna sprawa - nie Ty zapewne będziesz decydował o tym, komu ta nagroda będzie przypisana.
Wstyd na całej linii.
Daj spokój, Tymon, jaka zazdrość, to co napisałem to moje odczucia, oczywiście możecie na mnie za to naskakiwać, co nie zmieni fakty, ze zawsze mówię- pisze to co myslę. a co o tym mysle to zrozumiesz czytając kilka moich ostatnich postów- od tyle.
Znalazłem zdjęcie jednego ze swoich wiosennych jazików;


[Zdjecie usunięte - bysior]
Odpowiedz
#67
Tragedia, aż nie można tego czytać, Panowie idźcie na ryby to Wam może ciśnienie spadnie Usmiech

Żeby tu jeszcze była do wygrania wędka z pracowni to bym zrozumiał, a tak jadkę robicie o parę wobków.
@Wobek zrobił koleżeński konkurs na luźnych zasadach, a Wy się spinacie tak że szok Boisie

Jakub mam nadzieje że ten nieprzyjemny początek nie zrazi Cię do tego portalu.

Z wędkarskim pozdrowieniem dla wszystkich mądrzejszych od telewizora Figielek
Odpowiedz
#68
Powitać Jakub ale poleciałeś piękne rybki moje gratulacje no i powodzenia do końca konkursu dla wszystkich
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#69
To już nie konkurs i dobra zabawa, to już wyścig ROTFLROTFLROTFL.
Nie ma się co martwić, jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie Haha.

Musiałem to napisać bo czuć już z tego tematu lekki "smrodek".

PS: ja się z Mańkiem po części zgadzam, "nowy" użytkownik wpada i bach rybka i "starzy" forumowi wyjadacze są źli. To może ogłoście konkurs na wszystkie fora wędkarskie na pewno konkurencja będzie silniejsza - nie usprawiedliwiam Mańka za jego uszczypliwy język.
Jeszcze jedna dziwniejsza sprawa dla mnie to sam nowy użytkownik - widzę Administracja staje w obronę bo człowiek gdzieś tam się udziela i coś tam produkuje ale jak podobna sprawa byłaby z użytkownikiem "nieznanym" nikomu to każdy miałby to gdzieś - czyżbym widział parcie na "znaczących" - nie mnie to oceniać, "nie mój cyrk, nie moje .... zwierzaczki". No i żeby nie było to ja w konkursie oczywiście nie staję bo Mysli zachowam powody dla siebie.
Odpowiedz
#70
A co ty Marcin taki drażliwy dzisiaj..UsmiechKażdy był kiedyś ,,nowy,,Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.