Shrap-Drakers Fishing Forum
Słupia 2012
#1
Witam wszystkich chciałem ładnie przywitać się na forum wiem że słóży do tego wątek Witamy się ale nadarzyła się okazja i ...... Jestem tutaj całkiem nowy choć miałem już przyjemność poznać kolegów Krzyko i Andzia podczas jesiennego nocnego sandaczowania Usmiech Pozdrawiam.

Poniżej efekt mojego 3 dniowego wyjazdu na Słupię w dniach 4-6 stycznia. 5 lat nauki i wyjazdów ( po 1 w roku co prawda ) i wreszcie udało mi się słowić swoją pierwszą w życiu polska troć Usmiech

Wspaniałe uczucie srebrniak w wyśmienitej kondycji, przepięknie walczył i jest rybą która sprawiła mi największą chyba radośc odkąd uganiam się ze spinem po rzekach.

Postaram się wnieść jak najwięcej ze swojej strony na forum. Moją rybą numer jeden jest boleń za którym uganiam się od 5 lat i sandacz którego zaczynam dopiero z premedytacją łowić.

   

Pozdrawiam wszystkich
Przemek Jakimowicz
#2
Z twarzy jakbym Cię znał, byłeś z kimś nad tą Słupią?

Witaj i zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam

Salmo
#3
WitajUsmiech No piękne przywitanie z wielka pompą Usmiech

Piękna ryba! gratulacjeUsmiech I oby tak dalejUsmiech

OklaskyOklaskyOklaskyOklasky
C&R&Rock&Roll
#4
Przemek Oklasky Oklasky Oklasky
Pięknie zacząłeś wędkarski sezon Okok
Wspaniała ryba Okok oby tak dalej Oklasky
#5
Przemek - ryba pięknaOklasky!!!
Ale radość łowcy - najpiekniejszaHura
Z klasą wszedłeś do naszej społeczności, przedstawiając nam tak fajną, wychodzoną troćHura

A że sandaczowców i raperów Ci u nas dostatek - napewno znajdziemy sporo wspólnych tematówUsmiech
#6
(13-01-2012, 00:55)Salmo_Salar napisał(a): Z twarzy jakbym Cię znał, byłeś z kimś nad tą Słupią?
Był ze Spinnigiem (Marcinem) z W-wy.

#7
(13-01-2012, 08:10)sacha napisał(a):
(13-01-2012, 00:55)Salmo_Salar napisał(a): Z twarzy jakbym Cię znał, byłeś z kimś nad tą Słupią?
Był ze Spinnigiem (Marcinem) z W-wy.
Oj Darek, Darek. Znamy się już tyle lat a Ty piszesz "Spinning" a jam "spining", ale spinninguje trochę, fakt przyznaję Usmiech
Salmo, Pszemo jest z twarzy podobny zupełnie do nikogo Oczko (Możesz kojarzyć go z PW)
Fotę to ja mu nie chwaląc się trzasnąłem i asystowałem nawet przy podbieraniu tego srebra. Zresztą, zrewanżowałem się za ubiegłoroczny wypad nad Słupię kiedy role były odwrócone Usmiech
A tak na marginesie to Przemek miał jeszcze niewymiarowego potoka, który zaatakował niewiele mniejszego od siebie woblera.


#8
Przemek super rybka moje gratki dla łowcyOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
#9
Ależesz piękne rybsko!!! Oklasky Oklasky Oklasky I jakie wejście z przytupem na Shrapa! Zacieszacz
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#10
Piękne srebrne rybsko nam zaprezentowałeś Oklasky
A poza tym witaj w Shrapowej społeczności Kwadr, dobrze trafiłeś.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tajne wody 2012 czermin 235 187.844 17-11-2013, 09:47
Ostatni post: michaln
  Wieści znad Narwi 2012 moczykij 873 684.120 19-12-2012, 19:36
Ostatni post: qw73
Wink Wieści znad morza 2012 Artur Z. 43 41.998 11-12-2012, 15:35
Ostatni post: bysior
Thumbs Down Wyprawa do Mongolii 2012 wrzesień Paweł_korczyk 1 4.158 06-07-2012, 15:09
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.