Shrap-Drakers Fishing Forum
Tajne wody 2012
#1
Widzę, że trochę się pozmieniało w związku z czym trzeba pozakładać nowe tematy.
Ja tradycyjnie połowiłem okonków. Dobrze, że styczeń póki co jest łaskawy z pogodą.

[Obrazek: PB117805.jpg]

A jak tam u Was? Łowicie?
Dla niektórych rozpoczął się sezon na kropy. Może połowiliście coś na tajnych wodach? Hura
#2
ja z "kropkowańcami" chcę zacząć w tym sezonie więc będę rad za wszelką pomoc w tym temacie, nie ukrywam że liczę na kilku Drakersów Haha
#3
Co do kropkowańców to nie dalej jak przed wczoraj dostałem na komórkę zdjęcia pieknego potokowca złowionego przez "jednego z naszych" Oczko Muza Okok

Co gdzie i jak zdradzić nie mogę Milczek, ale fotka piękna więc może sam się nieco zdemaskuje Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
#4
Miał 53 cm ten kropkowaniec ;-) Reszta sza ... Tez dostałem tego esa :-)
#5
   

Jako,że zostałem wywołany do tablicy to wklejamUsmiech Pstrąg złowiony na streamer na wędkę Konger World Champion Fly 4/5 AFTM w rzeczce X Usmiech

   



#6
Gratuluje otwarcia sezonu pięknym "samczykiem" OklaskyOklaskyOklasky
AparatOkok
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
#7
Usz Ty Farciarzu! Oczko Graty jeszcze raz Usmiech
#8
Kawałek pięknej rzeki Aparat wspaniały połów Aparat rozpoczęcie sezonu OkokOklasky Oklasky
#9
Gratki za dobry początek sezonu DarkuOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
#10
Fajna rybka.Super fotka.BrawoOklaskyOklaskyOklasky




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi 2012 moczykij 873 684.120 19-12-2012, 19:36
Ostatni post: qw73
Wink Wieści znad morza 2012 Artur Z. 43 41.998 11-12-2012, 15:35
Ostatni post: bysior
  Słupia 2012 pszem022 19 20.377 02-12-2012, 20:04
Ostatni post: kaczy
Thumbs Down Wyprawa do Mongolii 2012 wrzesień Paweł_korczyk 1 4.158 06-07-2012, 15:09
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.