Shrap-Drakers Fishing Forum
skandynawia
#11
piknie
Odpowiedz
#12
Hehehe - naiwnym mocno trzeba być, żeby myśleć iż tak zgrany kolektyw jakim są ShrapDrakersi da się wpleść w skrzętnie uknutą intrygę Pani Beato.
....jak widać ta Pani Skandynawia to jakaś masakra!!! Od cholery tych ryb że aż nie ma co znimi robić. I wypuszczanie już tak nie cieszy jak u nas w Polsce, kiedy to człowiek tygodniami się nachodzi by coś złowić.
Czy Pani wie jaka jest wtedy radocha by tą rybę wypuścić???

Myślę, że pojęcia Pani nie ma. Współczuję...
Odpowiedz
#13
Najwyraźniej pani Beata nie ma nic wspólnego z wędkarstwem, myślę, że prędzej z kłusownictwem. Oglądając zdjęcia nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak MIĘSIARSTWO.
Odpowiedz
#14
No juz pouzywaliscie sobie? Ta fotka znalazla sie tutaj przypadkowo , ona krazy po necie i denerwoje wedkarzy.Fakty z nia zwiazane sa nastepujace. Wlasciciele jeziora robili selekcje , wiekszosc jezior jest prywatnych , maja po kilku wlascicieli. Jesli jeden sie uprze ze w jeziorze maja byc tylko pstragi i zarybia to jezioro nimi przez pare lat.Gdy wyruszy na lowy i po kazdym rzucie wyciagnie szczupaka no to adrenalina mu wzrasta.wtedy mysle emocje biora gore i je lowi.Tu jest troche inaczej .Oczywscie chcialam ja usunac , ale zablokowali moje kato i niemoglam , tak wiec pozostala.
Odpowiedz
#15
Ano tak bywa. W skandynawii są jeziora/rzeki, gdzie złowionego szczupaka należy uśmiercić nawet jak nie zamierza się go zabrać.
Są to zazwyczaj wody pstrągowe i szczupaki traktowane są jak pasożyty.
Odpowiedz
#16
(24-02-2009, 22:56)Beata napisał(a): No juz pouzywaliscie sobie? Ta fotka znalazla sie tutaj przypadkowo , ona krazy po necie i denerwoje wedkarzy.Fakty z nia zwiazane sa nastepujace. Wlasciciele jeziora robili selekcje , wiekszosc jezior jest prywatnych , maja po kilku wlascicieli. Jesli jeden sie uprze ze w jeziorze maja byc tylko pstragi i zarybia to jezioro nimi przez pare lat.Gdy wyruszy na lowy i po kazdym rzucie wyciagnie szczupaka no to adrenalina mu wzrasta.wtedy mysle emocje biora gore i je lowi.Tu jest troche inaczej .Oczywscie chcialam ja usunac , ale zablokowali moje kato i niemoglam , tak wiec pozostala.

Przypadkiem nie trafiła bo ją dodałaś ze swojego konta a skoro wiesz że denerwuje to już wiesz za co blokada konta. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#17
Ot i co....RAPA masz rację!
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.