Shrap-Drakers Fishing Forum
skandynawia
#1
Szwedzkie jeziora , niezliczone kilometry wody wypelnione rybami , szczupaki sandacze okonie.Mieszkam tu i lowie ryby , prawdziwy raj dla wedkarzy.SEZON 2009 otwarty
[Obrazek: 194548.jpeg]
Odpowiedz
#2
(16-02-2009, 15:33)Beata napisał(a): Szwedzkie jeziora , niezliczone kilometry wody wypelnione rybami , szczupaki sandacze okonie.Mieszkam tu i lowie ryby , prawdziwy raj dla wedkarzy.SEZON 2009 otwarty
[Obrazek: 194548.jpeg]

Cześć Beato pamiętam cię z innego portalu ale nie widzę tu twojej oferty. Mam nadzieję że zanim się tu pojawi (o ile się pojawi) przygotujesz ją o wiele lepiej pod względem merytorycznym. Zdjęcie kawałka wody i szczupaka na śniegu nikogo nie zachęci jeśli nie będzie poparte dokładnie przygotowaną oferta.
Pamiętaj też o zdjęciach lepsze jedno ładne niż kilka gniotówJezyk

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Déjà vu mam po raz drugi...
Odpowiedz
#4
no kil po SZWEDZKU
[Obrazek: 194662.jpeg]
Odpowiedz
#5
Niezła sraka z tą skandynawią Dobani
Odpowiedz
#6
(16-02-2009, 19:17)Beata napisał(a): no kil po SZWEDZKU
[Obrazek: 194662.jpeg]

A to zdjęcie wiesz jak się skończyDobani
Odpowiedz
#7
No to nieźle.
Odpowiedz
#8
brawo za debilizm
Odpowiedz
#9
Tak, ja też widziałem tego nicka na innych portalach... Zastanawiające jest to, że po co to... chyba nikt nie byłby na tyle naiwny żeby tej pani wysłać jakąś zaliczkę... A w naszym małym wędkarskim światku wieści się bardzo szybko rozchodzą Usmiech I bardzo dobrze!
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Ludzka głupota nie zna granic.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.