Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
No właśnie to jedno z tych panaro Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
A do microjigow i mormyszek sie beda nadawac??
Odpowiedz
Ja tam kojota w sklepie lubię odwiedzić Haha Cwaniak
zawsze coś fajnego ma i w dobrej cenie Pfftt
Tylko nie raz trzeba expresowe Zakupy zrobić nawet pogadać nie było czasu Bezradny
Ale Maćku na Wigili se odbijemy Plotki Mniam piwko Plotki piwko Haha Plotki piwko itd...
Odpowiedz
hehehe spoko oko czasami tak jest,że brak czasu a Wy jeszcze chorzy przyjechaliście.

Bizonik - tak też można zaadoptować je do mormyszek.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Maciek to ja wpadnę w tygodniu na zakupy Usmiech jak kusisz upustami Pfftt
Odpowiedz
wpadaj wpadaj Usmiech u mnie największy wybór akcesoriów muchowych w Warszawie Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Ten SZNUR może być zamiast tego Robinsona ?
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
Wg. mnie dla skompletowania budżetowego sprzętu muchowego w celu spróbowania jak smakuje muszka - tak Usmiech Jak Ci się spodoba, kupisz lepsiejszy Usmiech
Odpowiedz
Tak jak napisał Morouk. Jednak są to sznury na okazyjne łowienie i niestety większość szybko się kończy. Zdarzają się jednak egzemplarze "lepiej wykonane" z tych firm Usmiech A tak to jedno i to samo.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Wiecie pytam bo i budżet jest ustalony i nie mogę go przekroczyć Bezradny Przyponów konicznych dużo kupić na początek ? często się je rwie ?
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.