Shrap-Drakers Fishing Forum
Kupione dzisiaj
Tak,jest dodany VEP.Dużo bardziej miękki niż normalny FC.Pletka jest taka jak pisze @Marcist.Niestety przez swoją srednicę,jeżeli tak to można napisać szybko na kamieniach stracimy kontakt z przynętą.
Do boleniowych powierzchniowych eskapad rewelkaOkok
Odpowiedz
Taka tam mała wygrana dzisiaj przyszła. Spodziewałem się z 3-5 spławików ale po otworzeniu paczki zrobiło się miłoPfftt
   

I spodnie nabyłem, co by się żona nie wku.... złościła znaczy, że cywilne brudzę Figielek
   
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
Paczuszka doszła. Jeszcze jakieś Polary zakupię i brodzenie we Wkrze będzie bajką Cwaniak
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
Mój jeszcze nie dotarł Bezradny

A jak te helikony? warto kupić ?
Odpowiedz
Raz na sobie miałem. Wygodne są niewątpliwie a ich szerokość sprawia, że można klęknąć śmiało bez obawy, że coś się popruje. Po sezonie się wypowiem szerzej na ich temat Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
Dobre zakupu kolego.Mam taki podbierak z magnesem,bardzo dobrze się spisuje.
Odnośnie spodni to też muszę zakupić.
Oby podbierak w sezonie jak najczęściej był moczonyOkok
Odpowiedz
Już wisi przy kamizelce zakupionej od forumowego kolegi Okok
Zastanawiałem się jak połączyć klipsem. W końcu dowiązałem jedną część do obręczy i właśnie za nią podwiesiłem. Tak chyba będzie wygodniej. Ręka na pupę i mogę lądować Haha
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
Ja przy kamizelce mam zawieszkę przy karku.Tam mam podczepiony magnes.Podbierak jest na dość długiej gumce,więc trochę skróciłem bo wisiał przy ziemi prawie.Teraz szybki ruch do tyłu i rybka w podbierakuOczko
Odpowiedz
Też się czaję na taki podbierak do brodzeniaCwaniak W zeszłym sezonie trochę ryb spadło z braku dobrej umiejętności podbierania ręką
Odpowiedz
wczoraj dotarły wobki od Maćka a dziś uzbrojone i testowane
każdy połowił kilka rybek w deszczu Pfftt
[attachment=18275]
[attachment=18276]
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.