Shrap-Drakers Fishing Forum
Przegląd "magazynków" żyłki
#1
Jeszcze tylko trochę żyłek ponawijać nowych, coś tam przewinąć na drugą stronę zeszłorocznych...
I WIOSNO - przybywajHura!!!
Odpowiedz
#2
Pawełku , czy aby się do tego przygotowałeś solidnie?(chodzi mi o siłownie)MysliFigielek
Odpowiedz
#3
Ależ skąd, Kaziu, większość lekko "chodzi" Cwaniak
Odpowiedz
#4
To Twoje maszynki Szok ??? Szok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#5
Widzę nawet jakąś starą Okumę, sam takową posiadam.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#6
Salmo jeżeli mówisz o tej "trzeciej od prawej w górnym rzędzie" to Ci powiem, że nadal na chodzie mimo 20 lat.
Oczywiście używam jej bardzo rzadko, ale te modele były moimi podstawowymi wislanymi kołowrotkami w latach 90-tych.
Można było je utopić, przeciągnąć po piasku i błocie i ... nadal świetnie chodziły....Cwaniak
Taki odpowiednik kałasznikowaHaha
Odpowiedz
#7
O tej właśnie betoniarce mówiłem Oczko

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#8
Paweł Ty to jesteś widzę multi instrumentalistą Hura
Ja mam 3 słownie trzy kołowrotki i czasem myślę że i to za dużo ale widzę że można więcej Haha duuużo więcej Dokuczacz
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
Pawel masz zdecydownie nierowne proporcje. 17 kolowrotkow i jeden multik??? Nie nadazasz za duchem czasow Oczko!
Odpowiedz
#10
Znalazłem wśród tej gawiedzi jedną perełkę Hejka.ABU 4, zacny to kołowrotek Luzik.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nierówne nawijanie żyłki SPRO red arc krzysiex 30 36.349 20-03-2012, 20:27
Ostatni post: lutek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.