Shrap-Drakers Fishing Forum
IV Puchar Shrap Drakers, wolne miejsca w aucie
#1
Temat dla zmotoryzowanych którzy chcieli by wspomóc w dotarciu na Puchar tych którzy samochodem nie dysponują.
Piszcie skąd jedziecie i ile osób możecie ze sobą zabrać na IV Puchar.

Ja będę z jechał z Karczewa i na pewno jedno miejsce będzie wolne, być może dwa zależy jakim będę jechał autem. Chętne osoby zapraszam.
Fan cykady.
Odpowiedz
#2
Ja jestem zainteresowany zabraniem się z kimś no ale nasze drogi kolego iksmen raczej się nie zejdą
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#3
Iksmen ja jestem chętny zabrać się. Jeżeli propozycja aktualna to będę ruszał z Nowego dworu maz., ale mogę dojechać do trasy Gdańskiej i się ustawimy na jakiejś stacji benz.
Odpowiedz
#4
Spoko krzysiex jesteśmy ustawieni, bliżej wyjazdu ustalimy szczegóły.
Za tydzień najwyżej dwa będę wiedział czy jeszcze jedno miejsce będzie wolne.
Fan cykady.
Odpowiedz
#5
Oki, dzięki.


(01-03-2011, 11:23)iksmen napisał(a): Spoko krzysiex jesteśmy ustawieni, bliżej wyjazdu ustalimy szczegóły.
Za tydzień najwyżej dwa będę wiedział czy jeszcze jedno miejsce będzie wolne.
Odpowiedz
#6
Jadę z Radomia mogę kogoś zabrać po drodze !Luzik
Odpowiedz
#7
Kaz jeżeli będziesz jechał przez Górę Kalwarię to ja chętnie się z Tobą zabiorę.
Odpowiedz
#8
A mnie w razie czego mógłby ktoś zabrać z Warszawy, a konkretnie Gocław przy moście Siekierkowskim ? Domin jak ty będziesz jechał ? zawsze byłem skazany na Ciebie Pfftt
Odpowiedz
#9
Benjam niestety nie jadę przez Gore KalwarięBezradny.Pampi przez Wawę jadę więc mogę Cię zabrać.Okok
Odpowiedz
#10
witam Usmiech
Kaz czy znajdzię się jeszcze u Ciebie jedno miejsce żebym i ja mógł się zabrać Prosi
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia Shrap Drakers 2011 Zaproszenie Bizonik 241 162.237 21-12-2011, 10:40
Ostatni post: bysior
  Regulamin IV Pucharu Shrap-Drakers mario 14 15.593 14-12-2011, 20:33
Ostatni post: bysior
  IV Puchar Shrap Drakers! bysior 229 185.411 18-05-2011, 08:06
Ostatni post: bysior
  IV Puchar Wisły Wyszogród 2011 Krystek 29 31.190 28-04-2011, 16:51
Ostatni post: wojtek_b


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.