Shrap-Drakers Fishing Forum
Szczupak wasze porady
#81
Złapałem kilka szczupaków na Skinnera ale bez rewelacji Usmiech
Odpowiedz
#82
ostatnie odliczanie przed otwarciem sezonu jakie macie plany?
Ja jestem już przyszykowany i odliczam godziny Usmiech
Odpowiedz
#83
Święto Szczupaka spędzę lokalnie, bo nad Zalewem Zegrzyńskim. Zresztą kolejne dni też, a 3ego mam zawody koła. Mnóstwo nowych wabików czeka na testy, a ja niecierpliwie spoglądam na kalendarz Oczko
Odpowiedz
#84
a oto moje przynęty, które jakieś 5-7lat temu okazały się skuteczniejsze od innych używanych przezemnie Usmiech

przynęta nr 1 to:

http://www.katalog.mikado.pl/katalog/przynety/blyski_obrotowe/blaster/ - kolor "11" (srebrna w czarne kropki); rozmiar 4 - swego czasu skuteczna nad j.szczęśliwickim i nad k.żerańskim Usmiech
oczywiście nie chodzi tu o konkretną firmę a tylko o wzór Usmiech

przynęta nr 2 to:

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/jaxon-karas-holo-select-g5-a20-p138-k738.html - 9cm; kolor P - tak naprawdę łowiłem nim tylko raz i to nad k.żerańskim Usmiech
wtedy jeszcze nie używałem przyponów Glupek
i szczupak odpłynął z woblerem w pysku Zalamka
oceniony przez znajomego z którym wtedy byliśmy na rybach na 3kg Bezradny

przynęta nr 3 to:

żółte kopytko Relax 7cm - co prawda udało mi się złowić na nie tylko jednego wymiarowego szczupaka ale przy częstej wymianie na nowe za każdym razem było widać nowe ślady zębów Usmiech
Odpowiedz
#85
Swiniopas to podstawa arsenalu szanujacego sie lowcy szczupakow Oczko. Na ostatnim wyjezdzie Damian zlapal piec czy szesc szczupakow. Wszytskie co do jednego na swiniopasa ale w innym kolorze.
Odpowiedz
#86
pare świniopasów zagościło i w moim pudełku Usmiech w niedziele, poniedziałek i wtorek sprawdzę je na zegrzyńskich szczupłych Usmiech
Odpowiedz
#87
Hehe, widzę, że mam tożsamy plan - 8cm karasie w kolorze RH i lino-/ karasio-podobnym zagoszczą po raz pierwszy na mojej lince. Doba będzie zbyt krótka, by solidnie porzucać wszystkim, co dla mnie jest nowością.
Odpowiedz
#88
hahaha dokładnie, ja chcę również troche potrolować póki kapelony jeszcze nie wylazły Usmiech
Odpowiedz
#89
co to świniopas??
Odpowiedz
#90
Wobler Jaxon Karaś Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  24 kilowy szczupak i belly boat garbus 34 32.189 12-02-2012, 15:41
Ostatni post: Salmo_Salar
  szczupak z plykiej wody linekmatch 88 62.888 27-10-2011, 06:32
Ostatni post: galieni


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.