Shrap-Drakers Fishing Forum
Szczupak wasze porady
#71
(10-04-2011, 09:40)galieni napisał(a): Moje przynęty na szczupaczka Haha

A na co Ci tyle tego jak biorą tylko na świniopasa :Haha:
Odpowiedz
#72
przecież świniopasa nie umieścił (ja też) Oczko
ale to na płycizny jest dobre...
Odpowiedz
#73
jak nie na zdjęciu są trzy świniopasy !!!
Odpowiedz
#74
a oto mój sposób na szczupaki z naszych wód Figielek

http://allegro.pl/agragat-pradotworczy-honda-eu10i-i1540876759.html#gallery
Odpowiedz
#75
Radek,
dlaczego zdradziłeś taką skuteczną metodę Klotnia
Odpowiedz
#76
ja, ja proszę ja Ciebie chcialem się tylko pochwalić Bezradny
teraz będę już Milczek
Odpowiedz
#77
Skoro wyscig zbrojen ruszylDokuczacz....
Ja w ten sezon wjezdzam bardzo skromniePlotki. Zadnych przesadnych zakupowJezyk_oko. Ledwie trzy obiecujece killeryOczko. Pomny zasadzie duza przyneta duza ryba za duzej kaluzy przytachalem marabuta ktory bedzie (nie)tajna bronia na ospale szczupaki. Rowniez w juesej (ale tez pewnie do dostania wkrotce u nas) do trola zakupilem sikerszada po zeszlorocznych obiecujacych wynikach na innych ciezkich i duzych gumach Storma. No i do zabawy z wiosennymi szczupakami nowy slajder trzypaski to nie moze nie byc hitHaha.
Odpowiedz
#78
zapomniałeś o Świniopasie Usmiech
Odpowiedz
#79
Swiniopas to zamiast tego swiniopasa co to wolność wybrał Usmiech
Odpowiedz
#80
Czy któryś z Szanownych Kolegów ma jakieś doświadczenia w łowieniu na Skinner' a Salmo (12 cm)? Przyznam, że pokładam w tym wabiku niemałą nadzieję. Co prawda w ubiegłym sezonie rzucałem nim tylko raz (z brzegu...) i tego dnia żaden szczupły nie skusił się na ów wabik (RR), ale z drugiej strony, inne przynęty w tej dacie również okazały się bezskuteczne Oczko Nie powiem, jego praca wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Dokupiłem GT i szykuję się do nabycia HGS i RGS.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  24 kilowy szczupak i belly boat garbus 34 32.189 12-02-2012, 15:41
Ostatni post: Salmo_Salar
  szczupak z plykiej wody linekmatch 88 62.888 27-10-2011, 06:32
Ostatni post: galieni


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.