Shrap-Drakers Fishing Forum
Spodniobuty neoprenowe
#1
Witam

Zamierzam kupić za około miesiąc spodniobuty neoprenowe 4mm lub 5mm gubości.

Jakiej firmy polecacie spodniobuty neoprenowe ?

Prosiłbym was po porady i linki do podglądu.

Oczywiście chodzi mi o spodniobuty nie podbite filcem i żeby bucie miały też neopren.

Interesują mnie sklepy online w sieci i allegro , jak i sklepy w Warszawie.
Cena nie ma znaczenia bo i tak wybiorę najlepsze, wytrzymałe, i solidnie wykonane.

pozdrawiam
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#2
Podepnę się pod temat.Też chcę kupić spodniobuty tylko jeszcze się zastanawiam co wybrać zwykłe gumowe czy właśnie neopreny?
Odpowiedz
#3
(22-01-2011, 19:38)mario napisał(a): Podepnę się pod temat.Też chcę kupić spodniobuty tylko jeszcze się zastanawiam co wybrać zwykłe gumowe czy właśnie neopreny?

Gumowane są dobre w cieplejsze dni i już mam wytypowane które też zakupię ale chcę zakupić neopreny żeby mieć na wczesną wiosnę i jesień.

Miałem wodery tej firmy, wytrzymały mi już 5 sezon i nadla są w dobrym stanie:
   

a chce kupić takie:
   

ale pozostańmy przy neoprenach Usmiech

koledzy jakiej firmy i jaki model polecacie ???
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#4
Miałem wodery Lexpo przez 3 sezony ale guma w kaloszach z którego są zrobione jest sztywna i pękły na podbiciu stopy,na łuku gdzie sie załamuja jak sie chodzi.Klejenie Stormem nic nie dało.
@Przemek ma neopreny 5mm Daiwy zakupione w decathlonie.Fajna sprawa ale na jesień.W lato nieda sie w nich śmigać.Neopren nie odprowadza wilgoci od ciała.
Odpowiedz
#5
Dokładnie Mysli nawet Szymański w Decathlonie śpiochy kupuje Okok duży wybór (marki) rozsądne ceny...polecam!!!
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#6
A może oddychajace, do tego buty i dobre kalesony z grubego polaru?
Odpowiedz
#7
No właśnie dziś Przemek odradził mi tego pomysłu.Chciałem zakupić oddychające.Ale poczytam chętnie za i przeciw doświadczonych spiochowcówUsmiech
http://www.adameq.nazwa.pl/muchy/sklep//index.php?products=product&prod_id=635
to jest link do spodni jakie oglądałem
Odpowiedz
#8
Dobre neo za małe pieniądze robi Solvkroken. Ale jeśli ktoś nie biega za trocinami pare tygodni w styczniu albo nie łowi ich z morza to oddychajace spiochy są lepszym, bardzej uniwersalnym, wygodnym i polecanym rozwiązaniem. Mam Aquazy, dobre są Simmsy, jak macie możliwość przewiezienia przez Atlantyk to tez Cabelas robi dobry i tani sprzęt.
Odpowiedz
#9
Ja mam właśnie solvcrokeny. Używam głównie do muchowania. To naprawde oddycha. 1 stycznia byłem w tym i w kurtce do brodzenia na trociach nad Drwęca. Było rewelacyjnie nie zmarzłem i nie zgrzałem się. Nie przewiało mi nerek i buty nie przemokły. Nie wiem jak z trwałoscią tych spodni. Czy przetrwają przedzieranie się przez krzaki. Mam te portki już 2 lata.
Odpowiedz
#10
Witam wszystkich. Ja planuje kupić takie. Czy to coś warte?? http://allegro.pl/spodniobuty-neoprenowe-cormoran-42-43-i1407226904.html
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  spodniobuty kamil141 7 9.971 26-01-2017, 11:41
Ostatni post: pawcio
  Spodniobuty oddychające qbanerra 13 19.758 05-02-2014, 17:58
Ostatni post: andrew
Wink Rękawiczki i skarpety neoprenowe bandzior 7 14.751 17-10-2010, 13:46
Ostatni post: Kaz


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.