Shrap-Drakers Fishing Forum
Zbyszek Wąchała - Troling
#21
To że gość ma wiedzę i umiejętności jest faktem,robi świetne woblery-fakt nr.2 a fakt nr.3 to że jest zarozumiały.Chyba nikt tego nie podważa a to że Camry,ja czy ktokolwiek inny nie lubi zarozumialców to fakt nr.4-też nie do podważenia.Są medialne osoby znane nam z pism wędkarskich (a czasami osobiście) z którymi ja na przykład chętnie bym się na ryby wybrał ale czy z tym panem? Jakby mi miał ktoś chwalić się przez kilka godzin to ja dziękuje ale czniam taką rozrywkę.
Odpowiedz
#22
(15-01-2011, 15:03)Camry napisał(a): 14 ton !? Toż to miszcz nad miszcze. Haha No proszę. Tu się człowiek ze spinem miota cały sezon nad rzeką, sumiego ogona nie widzi, a tu MISZCZ pisze, ze to banalne. Banalne to jest pisanie głupot...chyba, że to jest wpis o Rio Ebro...
Nie wiem, kto to jest, ale skromności to by się temu Panu przydało.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień....
Ja twierdze że jeśli ktoś drwi publicznie z innego człowieka w ten sposób:
Cytat:Toż to miszcz nad miszcze. Haha ......a tu MISZCZ pisze,.......
to ma układy na stronie z jej właścicielami lub na stronie nie ma moderatorów ani obowiązującego regulaminu bo co innego wolność słowa a co innego publiczne wydrwiwanie drugiego człowieka i to bez różnicy czy się go zna czy nie. Nie widzę żeby tu Wąchała Cię w ten sposób ironią potraktował bo akurat ma on tą klasę której Tobie w tej wypowiedzi zabrakło.
Jak już wspomniałeś banalne jest pisanie głupot a Tobie przydało by się odrobinę taktu przynajmniej

Nie będę się też rozwodził nad tym co się działo w tamtych czasach z rybami bo mimo iż sam ryb nie jadam (kurczaczek, wołowinka czy wieprzowinka bardziej podchodzi) to jednak uważam że nie mam prawa podsumowywać innych z ich zachowań gdyż tak się nie godzi.

Miłego wieczoru.
Odpowiedz
#23
Są, tylko ostatnio naciągają swoją cierpliwość, trochę za bardzo. Bo fakt, że ten wątek robi się nie przyjemny.

[b]Tak więc proszę zejść ton niżej w swoich wypowiedziach - w innym przypadku zamkniemy ten wątek Bezradny
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#24
Wątek możecie zamknąć. Link nie działa. Wąchała zniknął z forumsumowe.pl i nigdy już tam nie zagości.
Sacha, Camry przepraszam że go broniłem ale nie jestem zwolennikiem ostrych słów na forach bez względu kto ma rację.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Czemu uciekł??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#26
Myślę że to nie miejsce na tą rozmową, ja już przeprosiłem Camrego i Sache za jego bronienie. Na tym można zakończyć i usunąć wątek gdyż opierał się on na linku który już nie istnieje i sam wzbudzał niezdrowe emocje.
Jeszcze długo przyjdzie mi przepraszać tych co prawdę o nim mówią ale mam nadzieję że nie na tym forum.
Odpowiedz
#27
W trakcie śledzenia tego wątku przypomniała mi się sprawa związana z jednym łowcą okazów wybitnym spiningistą rodem bodajże z naszej Pragi w czasach kiedy jeszcze nam się o internecie nie śniło.Tylko proszę Was nie łączcie obu spraw bo na temat Z.W nie wiem nic i nie chcę się wypowiadać.
Dla naszego mistrza spiningu zorganizowano nawet zawody w łowieniu karpi(też łowił rekordowe) i zaproszono jakiegoś uznanego w świecie łowcę karpi z Anglii.Facet pisał artykuły w WW udzielał porad, relacjonował swoje walki z sumami we wszystkich dużych rzekach Polski.Aż tu pewnego dnia czytam w gazecie że policja czy milicja zatrzymała znanego wędkarza na gorącym uczynku szarpiącego sumy na stołecznym berglu.I się wyjaśniło dlaczego gość był tak wszechstronnym łowcą bo do bergla podążają wszystkie gatunki rekordowych ryb i pobijają plecami w kotwice.Od tej pory bardzo ostrożnie podchodzę do zdjęć prezentowanych przez łowców okazów w internecie.
Jeszcze raz proszę o nie traktowanie mojego postu jako atakowanie czy posądzanie o cokolwiek pana W.
Odpowiedz
#28
Tak jak już mówiłem temat powinien zostać usunięty bo nic już nie wnosi.
Odpowiedz
#29
heh stary watek ale dopiero na niego trafilem tez pamietam te sytuacje ,ale wczesniej z wytrzeszczem oczu ogladalem i sluchalem oi jego rekordach ,aczkolwiek dzis nie pamietam nawet kim byl
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.