Shrap-Drakers Fishing Forum
Power Pro
#61
(09-03-2011, 19:09)Krzysztof napisał(a):
(08-03-2011, 21:02)colednik napisał(a): aaa no tak jakiś nie kumaty dzisiaj jestem chyba przez te cholerne grypskoPfftt no ale to jest stealth więc czemu jej nie polecasz...

bo to inny stealth, tego to nawet nie ma na stronie producenta
przynajmniej ja nie mogę znaleźć, ja polecam STEALTH BRAID a to nie jest to samo co wybrał Bysior, zresztą wystarczy iść do sklepu i sobie je obejrzeć... zresztą nie łudźmy się że za połowę ceny dostaniemy produkt jakości tego droższego.

Krzysiek wystarczy lepiej poszukać ( odsyłam do katalogu poniżej ). Tak na marginesie braid znaczy warkocz i jest to nazwa marketingowa tych plecionek, do tej nazwy podporządkowane są serie i modele np.
• EZ Braid
• Stealth Braid
• Ultracast Braid
• Ultracast Invisi-Braid
• Ultracast FluoroBraid

Dodatkowo nie które serie takie właśnie jak Stealth czy Ultracast dzielą się na kolory.

Stealth Braid dzieli się na normalny/zielony chyba to ta twoja "oryginalna", yellow/żółta ,cod red czerwony oraz camo braid chyba brązowo-zielona ( moro, bardzo ciekawa Haha )
Ultracast Braid dzieli się na green/zielony i yellow/żółty. itd.

Reszta również ma jakieś pod kategorie już nie będę w to wnikał bo sam się gubię w tym.

Pod tym linkiem dla zainteresowanych jest katalog 2010 w wersji ENG, myślę że wyjaśni on wszystkim co i jak oraz rozwieje domniemane teorie spiskowe.

http://issuu.com/jonylarri/docs/spiderwire_-_catalogo_2010_usa

Niestety nie mogłem znaleść z 2011 szkoda bo w tym jak już zdążyłem zauważyć nie ma wszystkich nowości takich jak np. seria Ultracast w żółtym kolorze.

Oczywiście jak z każdym produktem w Polsce można trafić na podróbkę.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#62
polecana przez mnie spiderwire stealth braid jest tylko w kolorze yellow i moss green, code red to inny produkt w katalogu zresztą jest inaczej opisany, jak się weźmie je do ręki to widać różnicę... cena code red to połowa stealth braid

konfekcjonowane są w odcinakach 125, 150, 300 yardów i duże szpule na rynku europejskim mogą być inne oznaczenia i wielkości szpuli
Odpowiedz
#63
dalej uważam, że PP jest nr 1 strena nie polecam trochę już nim połowiłem. Została mi jeszcze Spiderwire Stealth 15lb do przetestowania ale to na jesieni dopiero bo jak dla mnie to już gruba pletka... z 10LB stren czy pp zdecydowanie ppUsmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lowrance Mark-5x PRO vs. Elite 5 hdi. Czy warto dopłacać? gurkha 5 10.114 08-04-2015, 20:53
Ostatni post: gurkha
  Power Strike marcist 3 4.910 29-09-2011, 17:59
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.