Shrap-Drakers Fishing Forum
Zarejestrowanie łódki
#1
Ile kosztuje, co trzeba miec zeby zarejestrowac i gdzie z tym się idzie.(i czy na trzeźwo chodzic po tych ^%@##$!!! urzędachHaha
Jutro kupuje łódkę i chciał bym zdązyc jescze na sandałki.
Odpowiedz
#2
idziesz w pułtusku do wydzialu rolnictwa czy jak to sie dokladnie nazywa (budynek gdzie miesci sie PSP) musisz miec umowę kupna sprzedaży(chociaz nie wiem czy to jest konieczne, pytali sie, mialem to im dalemUsmiech). Opłata to 10zł, z tym, ze oplacic trzeba sie udac do starostwa w kasie. 10min i łodka zarejestrowana. ps. jaka łódkę kupujesz??
Odpowiedz
#3
Ok dzięki. Łódka już w garażu. Kupiłem nową z laminatu od kolesia który robi je w Augustowie. 3.30 dł i 1.35 szer. ok 50 kg. Na zdjęciu koleś od którego kupiłem więc zamazałem mu twarz. W rzeczywistości jest większa niż na djęciu.
Odpowiedz
#4
Gdybyś mógł przeskalować zdjęcie...strasznie się strona rozjeżdża.
Pozdrawiam.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#5
Dziś zamówiłem nr rejestracyjny na ponton w formie naklejek w firmie poligraficznej...koszt czarnych naklejek o przepisowych wymiarach to 35 zł czas realizacji ok 2 godzin.
Klej ma być podobno bardzo mocny gdyż człowiek który to robi sam wędkuje z pontonu.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#6
Super info Przemku.Wkońcu będziemy mogli pływac po Wiśle na normalnych miejscówkach a nie chowac sie po krzakach i smugach bergla MłocińskiegoHaha
Odpowiedz
#7
To smugi bergla Młocińskiego nie są normalnym łowiskiem? Boisie
Maniek nr odbieram jutro.
Klejenie na pierwszej wyprawie jak go napompuję dokładnie.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#8
Odebrałem naklejki...koszt 20zł Hura według zapewnień właściciela foli pierwszej klasy.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
Ja tanie numery rejestracyjne na ponton wycięte z elastycznej foli samoprzylepnej kupiłem przez allegro u jgsd. Są rzeczywiście świetne i łatwe do przerzucenia. Z tego co wiem miał też numery na łodzie (link dla zainteresowanych allegro).
Odpowiedz
#10
(24-09-2013, 22:11)seba.68 napisał(a): Ja tanie numery rejestracyjne na ponton wycięte z elastycznej foli samoprzylepnej kupiłem przez allegro u jgsd. Są rzeczywiście świetne i łatwe do przerzucenia. Z tego co wiem miał też numery na łodzie (link dla zainteresowanych allegro).

Reklama Jezyk, w dwóch tematach pięknie odgrzebanych Oklasky.

Ja polecam gościa XYZ ROTFL, lepsze ma naklejki bo odcień białego ma bardziej biały Jezyk.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szperacz do łódki bysior 12 7.956 17-04-2019, 15:52
Ostatni post: Peter
  Naprawa łódki z laminatu Robson 35 50.774 18-08-2016, 15:59
Ostatni post: janek kos
  materiały do renowacji łódki tom413 4 5.222 16-06-2015, 17:14
Ostatni post: Peter
  Oświetlenie łódki bysior 25 22.030 15-04-2015, 06:58
Ostatni post: bysior
  Kilka pytań o rejestrację łódki anguiler 5 9.125 24-09-2013, 22:00
Ostatni post: seba.68
  poprawa stabilności łódki colednik 20 26.592 06-09-2010, 19:47
Ostatni post: colednik
  Ubezpieczenie łódki mario 6 9.713 29-03-2009, 16:11
Ostatni post: Bondarenki


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.