Shrap-Drakers Fishing Forum
TEAM RAPA SYRSAN 2010
#1
W końcu udało się opublikować relację z pierwszej zagranicznej wyprawy Teamu Kwadr
Zapraszam do lektury
Odpowiedz
#2
no tak patrzyłem co chwile i sie doczekać nie mogłem, lece oglądaćUsmiech
Odpowiedz
#3
powiem jedno warto było poczekać

gratki za super relacje
Odpowiedz
#4
zgadza się relacja jak najbardziej fajna - a że z rybkami było jak było nie ma czym się przejmować grunt, że atmosfera była superUsmiech Potwierdza to też fakt, że nawet w Szwecji czasem nie jest kolorowo z tymi rybkami jak to większość osób twierdzi?
Odpowiedz
#5
Jak biorą to jest kolorowo. W zeszłym roku pierwszego dnia złapałem więcej niż teraz przez cały pobyt Kwadr Tak to jest z rybą że nawet z "Okonia" wraca się czasem na pusto.
Odpowiedz
#6
Bardzo fajna relacja, aż chciałoby się tam być osobiścieUsmiech
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#7
Faja relacja. Widac z relacji ze rzadzily jerki a potem gumy?
Odpowiedz
#8
Fajowo, ciekawie i rzeczowo opisałeś to Rafałku. Piękna woda, piekne tereny. Pewnie, że widok zamarzniętych wędek i śniegu miłym dla Waszych oczu nie był ( zwłaszcza po tegorocznej zimie Kwadr) , ale atmosfera bijąca z relacji ewidentnie wskazuje na sympatyczny wyjazd !
A ryby? No cóż. Tak jak pisali poprzednicy. Jak widać nie zawsze jest tak że jadąc do "magicznej" Szwecji nałowisz się do syta. Być może faktycznie wyprawa w dość wczesnym terminie się do tego przyczyniła, ale co tam!
Gratulacje !!!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#9
Fajnie panowie wszystko wyglądało. A za brak metrówek odpowiada tylko i wyłącznie niska temp. wody. Usmiech Ekipy, które były po was zapewne nałowiły dużo więcej, bo było już znacznie cieplej.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#10
(28-05-2010, 11:30)andrew napisał(a): Faja relacja. Widac z relacji ze rzadzily jerki a potem gumy?

Tak, ciężko było prowadzić przynęty na 20-30cm wodzie więc większość padała na pływające jerki. Bysior na gumę miał jakąś dużą sztukę ale parę fikołków zrobiła w wodzie po kostki i się spięła Bezradny

@ Tymon na Grycie mieli wodę 2 stopnie także nasze 8 to prawie ukrop. W przeddzień naszego wyjazdu miało być załamanie pogody i tydzień deszczu i sztormu. Natomiast jeziora ..... tam połowili.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.