Shrap-Drakers Fishing Forum
Mój pierwszy raz
#1
Tongue 
Zapraszam do przeczytania i proszę o wyrozumiałość bo jak w tytule to pierwszy tekst na team-rapa mojego autorstwa.

http://www.team-rapa.pl/recenzja/moja-ulubiona-zmija/

Tradycyjnie zapraszam do dyskusji Okok
Odpowiedz
#2
Nie no Rapa, dobrze Ci poszło, dobrze... ;-) :-)
Odpowiedz
#3
To właśnie minus z tym zaczepem na przynęte, reszta ok.
Odpowiedz
#4
to fakt troche przyciężki jak na tą klasę i cenę, co do zaczepu niektórym brak nie przeszkadza zupełnie , dla mnie to napewno duży minus, fajnie było by zrobić test porównawczy takiego kijka z innym np. Speedmaster Shimano ?
Mam też takie wrażenie ogladając fotki że dolnik jest nieco przydługi , nie wiem czy w kijku do 25 gram jest potrzebny tak długi dolnik.
Warto by rozwinąć szerzej wątek cięzaru przynęt.
Odpowiedz
#5
Testy porówcznawcze będą jak tylko lody puszczą Cwaniak
Mamy już sprzęt specjalnie na tą okazję tylko pogoda nas trzyma w szachu.
Dolnik ma licząc od korka 38 cm i mi nie wystaje na tyle poza łokieć bym zaczepiał kolegów w łódce Muza
Co do przynęt obiecuję poprawę przy następnym kijuHaha
   
To żmija lubi najbardziej Mniam

A tu żmija na allegro:
http://www.allegro.pl/item911225610_wedka_prezesa_test_team_rapa_cormoran_bcm.html
Hejka
Odpowiedz
#6
Rafałku, dobra robota, konkretnie napisaneOkok

O ile dobrze pamiętam miałem go w rękach na chwilkę pod Siekierkowszczakiem. Wrażenie wywarł bardzo dobre, ciężaru 200 gram nie poczułem. Tylko jak na moje standardy wydał mi się bardzo cienki (może coś z moimi standardami nie tak).
Brak tego nieszczęsnego zaczepu do przynęt….. hmm, ciężko nawet określić przyczyny! Niemożliwe, żeby to była niedoróbka. W tej klasie już raczej producent takich błędów nie robi. Ale cokolwiek mu przyświecało – zbłądził!

Natomiast, Rafałku, jak na kijek, który jest Twoim ulubionym, zaprezentowałeś dość ascetyczny styl prezentacji.
Za mało miłości, uczucia. Czyż nie pięknie by brzmiało np.:

„Podczas finezyjnego prowadzenia przynęty miedzy świeżutkimi, wiosennymi grążelami czuję subtelne, acz bardzo wyraźne zassanie. Pewnie mały okonek! Zaciąłem! Jest! Wędzisko pięknie wygięło się w parabolę pod ciężarem sporej jednak ryby, w pełnej krasie pokazując swoje wspaniałe walory! Charakterystyczne targnięcia dużego, może rekordowego okonia, tak wyraźnie przekazywane przez ulubioną „żmijkę” powodują dreszcz przechodzący przez całe moje młode, wysportowane ciało! Szeroki uśmiech zagościł na twarzy! Cóż za okoń! Cóż za kij!!!!!!!”

Z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne recenzje!Oklasky
Odpowiedz
#7
hehe dobre Paweł UsmiechUsmiech
(L)
Odpowiedz
#8
Usmiech Usmiech Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#9
Chyba miłość się wypaliła albo nie jestem tak uczuciowy jak ty w stosunku do wędek Haha
Brak zaczepu na przynetę.... w Infinity miałeś zaczep....
Nowe Infinity nie mają tego bajeru Xenodony nigdy nie miały więc nie można było narzekać że coś się zepsuło. Taki chwyt marketingowyKwadr

W przyszłym tygodniu będę miał następcę żmijki może o nim napiszę bardziej uczuciowoMysli
Odpowiedz
#10
Rafałku, przecież Cię znam - jesteś nadzwyczaj uczuciowy napewnoHaha.

A z zaczepem masz rację!
W Xenodonie nie ma - źle!
W Infinitce był, ale się urwał - źle!
Cóż, widać wędkarzowi jak nie może iść na ryby - odwala!HahaHahaHaha

Nie zmienia to faktu, że zaczep na przynęty zwyczajnie się przydajeUsmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.