Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Byłem wczoraj, wiatr taki, że zanim dopłynąłem na metę to cały mokry byłem. Klenia zero, dwa małe sumki i jeden duży... Duży nie chciał się pokazać nawet. Duży to pojęcie względne na tym zestawie, ale pewnie 100+ miał. Pękł przypon. Do tego drobnica zaczęła nagle brać i wyżerała robuny w tempie ekspresowym.

A to jeszcze jeden klusek z majówki Usmiech

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
(11-05-2023, 11:03)bysior napisał(a): Byłem wczoraj, wiatr taki, że zanim dopłynąłem na metę to cały mokry byłem. Klenia zero, dwa małe sumki i jeden duży... Duży nie chciał się pokazać nawet. Duży to pojęcie względne na tym zestawie, ale pewnie 100+ miał. Pękł przypon. Do tego drobnica zaczęła nagle brać i wyżerała robuny w tempie ekspresowym.

A to jeszcze jeden klusek z majówki Usmiech

Trzeba się cieszyć, że jest drobnica, a że wyżera taka dola moczykija Pfftt

A kluch ładny Usmiech
Odpowiedz
Ostatnio brań zero, cisza na wodzie totalna. Płynie całą rzeka pył z sosny, być może to jest przyczyną...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
(22-05-2023, 11:43)bysior napisał(a): Ostatnio brań zero, cisza na wodzie totalna. Płynie całą rzeka pył z sosny, być może to jest przyczyną...

No pyłu wszędzie pełno. Nie sądzę do końca, że to jest przyczyną. Zaraz zaczną pylić ostro topole masowo i też będzie pełno "kotów" na wodzie".
Zawsze coś Oczko
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.