Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Fishtank 3D
Wieści znad Narwi
Tak jak mówisz, okres letni jest raczej cienki... może zaczną w końcu klenie brać Usmiech Ja dzisiaj na sumka chyba jednak skoczę, bo patrzę że burze idą bokiem.

Sandaczyk produkcji kolegi Sebastiana? Usmiech
Odpowiedz
To jest jakaś firma GABY czy jakoś tak. Jak sumy ?
Odpowiedz
Podobne robi Sebastian z Ratuj Ryby (Poznań). Sumy chyba pływają ROTFL Nie byłem Usmiech Dopiero w sobotę wyskoczę z rańca bo w tym tygodniu mam mały sajgon czasowy Zmeczony A Ty byłeś na jakiś sandaczach? Usmiech
Odpowiedz
Niet. Wczoraj i dziś przerwa. Trochę trzeba zaległości towarzyskie ponadrabiać. Ale jutro już chyba nie wytrzymam Usmiech
Odpowiedz
Daj znać jak tam było, czy kotwica się utopiła czy coś Oczko Ja w sobotę sumek/kleń rano to napiszę jak odeśpię  ROTFL
Odpowiedz
Sumek/kleń - zero w sobotę. Trzeba chyba zmienić taktykę  ROTFL
Odpowiedz
Bida jest, krótki wypad:  przedwczoraj brały okonie nawet miłe 25+ ale krótko potem martwica, wczoraj długi wypad jedno stuknięcie w gumę i boleń spadł ładny, wiec foty nie będzie, ale generalnie kicha Smutny
Odpowiedz
Kleniuch za to na avatarze konkret Usmiech 55 pękło chyba Oklasky Dzisiaj jakbym się sprężył to po 20:00 bym miał czas skoczyć na trzy godzinki ale jakoś nie mam weny, raz że w sobotę tyle czasu bez kontaktu, to znajomi co byli wczoraj mówią to samo co Ty ROTFL
Odpowiedz
Czerwiec w tamtym roku, 58 cm na bonito. Pływa nadal wiec może dorósł do 60. Teraz po trenningu byłem na spacerze wzdłuż kanałku i ryba chodzi, a przynajmniej bolenie ćwiczą ukleje a to dobry znak więc pójdę i ja. Idź, na rybach to krotko a często Usmiech a się trafi kiedyś żer
Odpowiedz
Kleń naprawdę kozak, mój największy to 51,5 w tamtym roku (na prawie powierzchniowego takiego prawie smużaczka) - to maluszek przy Twoim 58 Usmiech Ja mam tydzień wyjęty raczej z życia, tak więc czekam na Wasze wieści znad wody Usmiech
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT