Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowe łowy 2020
#31
Ciekawi mnie jak wyglądają wyniki kleniowo-jaziowe na inne metody niż mucha. Coś wiesz w temacie? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#32
Spotykam spiningistów ale jakoś nie było okazji porozmawiać i zapytać o wyniki.Ostatnio łowiłem w bliskiej odległości od gościa który próbował na skórkę chleba. A raczej to on łowił w mojej bliskiej odległości bo naszedł na mnie schodząc w dół rzeki.Przy mnie nie złowił ryby.Może to kwestia odcinka rzeki po którym sie przemieszczał.Ja miałem w tym czasie kilkanaście kleników.Myślę że na przynęty naturalne zarówno teraz jak i wiosną można złowić dużo kleni.Na spinning wiosną na pewno też chociaż i teraz widziałem ludzi ze smużakami .
Jedna prawda jest niezmienna. Jak ryby są w danej wodzie to przeważnie biorą.
Odpowiedz
#33
Chyba już ostatni dzień naszego plażowania z synem.Antek holuje już jak stary wyga. Największą frajdę sprawia mu jednak wypuszczanie Usmiech
   
   
   
   
Odpowiedz
#34
Wreszcie pusto.Zero kajaków.Nikt nie przeszkadzał ani mi ani czapli białej którą też polowała Usmiech Nawet padająca mżawka nie przeszkadzała.

Mój dzisiejszy połów to 15 klonków w tym 3 takie powyżej 40 cm. To był fajny dzień Usmiech

   
   
Odpowiedz
#35
Wymiatasz na tej Wkrze. Pieknie Ci się odwdzięcza. Gratulacje Usmiech
Odpowiedz
#36
15 klonków... ja na spina przez cały rok na Narwi tyle nie złapałem Plotki
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#37
Dzisiaj pogoda już zupełnie inna.Słonecznie ale też i wiatr spory.Udało się połowić podobnie jak wczoraj. Największy kleń miał 45cm i dwa ciut mniejsze. Widziałem kilka byków wyglądających na ponad 50cm i nawet jeden ruszył do mojej muchy ale w ostatniej chwili widowisko zawrócił :)
   
   
   
   
Dzięki za gratulacje. Mam sporo czasu ostatnio i to procentuje. 
Bysior. W Narwii nie brakuje kleni i dają się całkiem dobrze łowić...na muchę ;)
Fajnie ,że się odzywacie,bo już myślałem że piszę do siebie ?
Odpowiedz
#38
Graty jak zwykle - piękne widoki, piękne ryby, rano super pooglądać przed pracą Usmiech 

PS. Tak Dareczku, są i duże kleniska i jazie - i o tyle o ile na muchę nasz kolega ma wyniki eleganckie, to na spina nie jest już tak prosto... Ale ja je rozpracuje... Oczko

PSS. Nie piszesz do siebie, nie martw się. Sądząc po statystykach, czyta i ogląda spoooro osób, tylko coś boją się pisać czy co Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#39
Dzisiaj późno pojechałem i nie miałem zbyt wiele czasu. Przystanie kajakowe rozmnożyły się w tym roku i rozrosły grodząc się przy okazji i utrudniając dostęp do Rzeki.Chciałem sprawdzić dawno nie odwiedzany odcinek pojechałem więc na znany sobie przesmyk pomiędzy działkami gdzie jeszcze jesienią zeszłego roku dało się zostawić samochód i dojść do wody.Niestety.Przywitała mnie barykada z gałęzi a za nią świeżo postawione ogrodzenie. Straciłem trochę czasu zanim w końcu przywitałem się z Rzeką.
Zacząłem od suchej muchy żeby sprawdzić aktywność kleni.Dosyć szybko zameldowały dwie przyzwoite rybki.40 i 38 .Było też kilka wyjść do muchy zakończonych szybką zawrotką i wirem na powierzchni. Zmieniłem metodę na mokrą muchę ale niestety nie przyniosło to zamierzonego efektu. Powrót do suchej okazał się słuszny i dołowiłem jeszcze 4 czterdziestaki i około 20 mniejszych kleni. Pokazało się kilka grasujących boleni niestety tym razem sucha mucha ich nie interesowała.
Czas zleciał bardzo szybko i trzeba było zbierać się odebrać młodego z przedszkola. 
   
   
   
Dziś tylko takie zdjęcia.
Odpowiedz
#40
Wink 
A ten swoje... 
Graty Darek !!!! Z ochątą oglądam zawsze Twoje foty z pięknej rzeki. Pogratulować

PS. Rośnie Ci konkurencja w postaci Syna, chociaż... to czysta przyjemność. Połamania!!!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowy muchowe 2021 Lecek 6 5.374 08-06-2021, 14:29
Ostatni post: wodna12
Tongue Muchowe łowy 2019 DarekP 40 18.514 02-12-2019, 23:07
Ostatni post: Wozik77
  Muchowe łowy 2018 DarekP 79 40.249 29-10-2018, 21:58
Ostatni post: Wozik77
  muchowe łowy 2014 :) wisnia 80 67.048 20-09-2014, 20:07
Ostatni post: morouk
  Filmiki wędkarstwo muchowe harp 89 96.910 28-02-2014, 12:18
Ostatni post: wisnia
  Muchowe łowy - 2013 szymanek69 133 120.008 15-11-2013, 22:57
Ostatni post: kojoto
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.