Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Bugu 2020
#11
(11-05-2020, 15:23)pulos napisał(a):
(10-05-2020, 19:15)Artur Z. napisał(a): Dzis troche wycieczkowo Haha wyprawa za popowoi wieczorem łowienie Usmiech



Da się Bugiem pływać od Serocka do Popowa??

Da sie , woda podskoczyla ze 20cm , romaną 430 bez problemu, czymś wiekszym moze byc problem.
#12
(11-05-2020, 16:30)Artur Z. napisał(a):
(11-05-2020, 15:23)pulos napisał(a):
(10-05-2020, 19:15)Artur Z. napisał(a): Dzis troche wycieczkowo Haha wyprawa za popowoi wieczorem łowienie Usmiech



Da się Bugiem pływać od Serocka do Popowa??

Da sie , woda podskoczyla ze 20cm , romaną 430 bez problemu, czymś wiekszym moze byc problem.


dzięki, 
w moim przypadku Romana 440 Usmiech
#13
Ale dzis zimno i wieje brrrrr , jeden sie skusil jednak na wobka Usmiech mały ale waleczny Usmiech

   
#14
Czwartkowy Haha

   
#15
W drodze powrotnej zaliczyłem dzwona z obiektem podwodnym Haha , przy okazj okazoło sie że romana 430 na 2 łopatach płynie w ślizgu jak na 3 Haha Haha Haha

   

   
#16
To nie opłaca się śruby wymieniać  ROTFL Ostatnio strasznie dużo różnych rzeczy płynie wodą, pojawiają się nowe drzewa na środku rzeki itp. itd. Trzeba uważać, bo można urwać sobie co nieco. Boleń z wierzchu? Bo u mnie do siedzą na dni i biorą na filety Usmiech A sandacze jak tam na Bugu?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#17
(05-06-2020, 05:32)bysior napisał(a): To nie opłaca się śruby wymieniać  ROTFL Ostatnio strasznie dużo różnych rzeczy płynie wodą, pojawiają się nowe drzewa na środku rzeki itp. itd. Trzeba uważać, bo można urwać sobie co nieco. Boleń z wierzchu? Bo u mnie do siedzą na dni i biorą na filety Usmiech A sandacze jak tam na Bugu?

Boleń jak zwykle na tonącego hermesa, wczoraj był dobry dzien niestety dwa inne spiete w tym 75-80cm przy samym podbieraku   Smutny ,  sandacze na moich miejscowkach na razie strajkują wiec czekam , na ogolnie znanych spotach  w ujsciu bugu jest tłok wiekszy niż w lidlu przed wirusem , nie wiem czy coś tam łowią bo zawsze plyne dalej Haha
#18
Po czwartkowej przygodzie z drzewkiem , w sobote wymieniłem śrube , przy okazji tips dla nabywcow śrub z allegro, trzeba spiłować wewnetrzne krawędzie bo inaczej śryuba  jest bardzo głośna , pół roku dochodziłem co to moze byc aż znalazłem na youtube jak koles pokazuje jak to zrobic w parsunie   Haha
   
   

Później troche łowienia , udało sie złowić wymiarka Haha

   
   
   
#19
A dzis na zero Haha , wystraszylem sie zapowiadanych burz i spłynąłem wcześniej , lampa total , ryj zjarany na buraka : D , teraz jak siedze w domu to załuje troche , mozna było do wieczora pasiedzieć

   
   
#20
Dziś z dna na gume biero : D

   




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi bysior 180 71.488 31-12-2020, 19:40
Ostatni post: Artur Z.
  Wieści z nad WKRY Lecek 10 7.864 01-09-2020, 19:22
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.