Shrap-Drakers Fishing Forum
Pierwszy sezon Karpiowy
#1
Dzień dobry,

jako ze sezon karpiowy w pełni a wontek karpiowy nie żyje nawet nie wiem czy ktoś na sharpie karpiuje chciał bym zobaczyć czy jestem sam (mam nadzieje ze nie) .

A wiec jak w temacie zacząłem łowić karpie w tym roku jest to mój pierwszy sezon jak do tej pory bardzo udany Usmiech Uczę się łowić na wodach komercyjnych ale pierwsze swoje ryby złowiłem na wodach PZW !!

Moja przygoda z karpiami przyszła mi na myśl w tamtym roku gdy właśnie na wodzie PZW zobaczyłem dwa olbrzymie karpie wygrzewające się w jesiennym słońcu pomyślałem sobie - a jak by odstawić spinning na bok i spróbować? No i zarażony karpiarstwem pojechałem na Rybomanie, porozmawiałem z ekspertami z różnych firm z wędkarzami i przedstawicielami okazało się. że jednak nie od razu trzeba wydać miliony na sprzęt i można naprawdę fajnie połowić Usmiech Ale bez biadolenia Pfftt Mam parę pięknych ryb na koncie Oczko Zachęcam do dialogu w dziale karpiowym!
 
Pozdrawiam Usmiech


   

   

   
Odpowiedz
#2
No pięknie! Jestem pod wrażeniem. Piękne ryby. Karpie miałem okazję już widzieć ale tego amura jeszcze nie. Dawno go złowiłeś? On też z wody PZW Ciechanów?
 
Gratuluję i pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Zgadza sie Dareczku Oczko te wszystkie są z wody PZW Oczko mam jeszcze wiecej i moj brat też pieknie łowi Oczko
Odpowiedz
#4
Strzał Live Oczko 7 kg łowisko komercyjne 

   
Odpowiedz
#5
Piękne karpie. Ja miałem okazję ostatnio posiedzieć ze znajomym nad Zalewem NM i popatrzeć ile tego wszystkiego trzeba mieć ROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#6
No fakt nie jest mało i ciagle dochodzi człowiek do wniosku ze czegoś brakuje Pfftt ale czasami najmiejsza pierdoła potrafi ułatwić życie Usmiech tak jest w tym karpiarstwie i to dopiero choroba Pfftt a ona postepuje bardzo szybko hehe nawet moja żona sie zaraziła Oczko
Odpowiedz
#7
Po pierwsze powiem, że na Shrapie prawie od początku - jest KAZ, członek teamu Redakcyjnego Shrapa, Organizator pamiętnych zawodów na Domaniowie (poszukaj artów na shrapie - notabene może za rok wymyślimy jakiś zlocik karpiowy, temat poruszony zaledwie dwa dni temu) i wybitny KARPIARZ Usmiech 

Myślę, że na pewno się odezwie w tym wątku w chwili wolnej od pracy Oczko 

Po drugie powiem - że super zajawka! Usmiech Od siebie zachęcam do skrobnięcia jakiegoś tekstu - moje początki z karpiami Oczko O stylistykę i ortografię w razie czego się nie martw - mamy tutaj ludzi od takich rzeczy Oczko

Po trzecie - jak będziesz łowił u nas na żwirce - to daj znać - wpadnę z aparatem a może i na nockę Haha

Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#8
Witaj Kolego!

Mam na imię Kazik i na Shrapie jestem prawie od początku. Pamiętam jak na łowisku komercyjnym Okoń  zorganizowałem dla naszej społeczności Shrapowej pierwsze wskazówki -wykłady połowu karpi na włosa itp. metody. Było śmiechu co nie miara, ale zaraz potem zaczęły się połowy i to z dobrym skutkiem. Połowiliśmy dzięki wskazówkom troszkę ryb i były nawet - spore. Tak że będę miał do kogo się odezwać a przy okazji poznam Cię z kilkoma kolegami którzy też karpiują.

(11-09-2018, 13:47)Bucek napisał(a): Piękne karpie. Ja miałem okazję ostatnio posiedzieć ze znajomym nad Zalewem NM i popatrzeć ile tego wszystkiego trzeba mieć ROTFL

Piękne karpie i mam nadzieje że będą jeszcze większe
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#9
(11-09-2018, 14:58)tomek napisał(a): No fakt nie jest mało i ciagle dochodzi człowiek do wniosku ze czegoś brakuje Pfftt ale czasami najmiejsza pierdoła potrafi ułatwić życie Usmiech tak jest w tym karpiarstwie i to dopiero choroba Pfftt a ona postepuje bardzo szybko hehe nawet moja żona sie zaraziła Oczko

Tak to prawda szczera że karpiowanie to ciągłe zakupy,a to to by się przydało a to potrzebne a na to biorą i ciągle zakupy. Tak więc zastanów się czy wszystko Ci to potrzebne .Wybierając zanęty zastanów się dwa razy gdyż będziesz w takim samym miejscu co Ja i po 2 latach musiałem sporą część zanęt wyrzucić gdyż się zepsuła. A jeśli chodzi o sprzęt to należy go uzupełniać na bieżąco to jest bardzo ważne i musisz podążać za modą jak to się mówi w światku karpiowym. Ale ostrzegam to jest drogi sport , sam tego doświadczysz. Spining przy tej metodzie jest ubogi . Mam nadzieję że się w niedługim czasie spotkamy i porozmawiamy bardziej dogłębnie na nasz sposób wędkarskiej pasji.
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#10
Z miłą chęcią spotkam sie porozmawiać Usmiech 
Co do zakupów kupuje produkty do kulek które kulam sobie sam Usmiech materiały przyponowe przypony robie też sam Usmiech nie trzeba wydawać tysiwcy na sprzęt i tez można fajnie połapaćOczko ja łowie na sprzęt tzw. budrzetowy i nie raz nałowiłem wiecej ryb niż koledzy ze sprzętem za grube pieniądze Oczko sprzet za nas ryby nie złowi moze nam tylko ułatwic Usmiech 

Dziś z wieczora piękna 8 i w nocy wyrownane PB Usmiech

   

   
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  łóżko fotel karpiowy Bizonik 9 16.131 28-02-2013, 09:00
Ostatni post: wobler007
  Nowy Sezon Kaz 9 14.731 18-04-2012, 18:05
Ostatni post: Kaz


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.