Shrap-Drakers Fishing Forum
Mazowieckie rzeczki
#11
Zainspirowany widokami ze zdjęć w wątku, wybrałem się dziś na 2,5 godziny nad jedną z mikro rzeczek w mojej okolicy.
Już po ok 10 min zameldował się pierwszy klonek, potem kolejnych 3 i do tego 10 okoni Usmiech
Więc, wynik chyba niezły Usmiech
Największy kleń mierzył ok 33-34 cm (ten ze zdjęcia).

Widoki takie, że nie chciało się wracać, niestety do pracy trzeba dojechać bezkompromisowo.
Myślę, że byłem pierwszym łowiącym na tym odcinku od początku roku Usmiech
Tereny należą bezwzględnie do bobrów, zimorodków i kleni Usmiech

Wpadłem też w foto-płapkę. Pozdrawiam zastawiających - a to się zdziwią, że w takich chaszczach jakiś głupek z wędką się kręci Usmiech

   
#12
Znam Wkrę z okolic Strzegowa, ale nie byłem jeszcze nad tą rzeką z wędką.. Może kiedyś uda mi się tam wybrać Usmiech
Wczoraj znów odwiedziłem moje miejsce Usmiech Tym razem bez brania, ale co się napatrzyłem to moje.. Usmiech

   
#13
Do Wkry, to tej mojej małej rzeczce, naprawdę daleko.
Musi urosnąć jakieś 10 razy Oczko
#14
A gdzieś Ty był Krokodyl? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#15
(08-08-2018, 15:26)bysior napisał(a): A gdzieś Ty był Krokodyl? Usmiech

Kilka fajnych opcji jest Oczko
#16
Lepiej niech nie rośnie i zostanie taka jaka jest Usmiech Na weekend już wytypowałem kolejne miejsce na wypad i mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje moich planów Usmiech Liczę na kropki Usmiech
#17
Pstrążków nie stwierdzono, ale nadzieja ciągle jest Oczko

   

   
#18
   

   

   
#19
   

   

   





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.