Shrap-Drakers Fishing Forum
dragon nano lite
#1
Wink 
witam zakupilem kołowrotek dragon nano lite xt60c za dobra kase co myslicie o tym kołowrotku jakies opinie ?
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#2
W rękach nie miałem.. Stwierdzam, że ma ciekawy wygląd. Jak już troszkę nim pokręcisz, chętnie posłucham Twojego zdania na jego temat Usmiech
Odpowiedz
#3
wyglad moze i ma lecz nie ma tyle sily co np penn i nie daje sobie rady z duzymi gumami a do paprochow ma zbyt duze przelozenie ... teraz tylko u mnie lezy i chyba podepne go do feedera jak kupie ...
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#4
(20-11-2016, 17:21)koro napisał(a): wyglad moze i ma lecz nie ma tyle sily co np penn i nie daje sobie rady z duzymi gumami a do paprochow ma zbyt duze przelozenie ... teraz tylko u mnie lezy i chyba podepne go do feedera jak kupie ...

Witam kolegów, dodam tylko jako uzupełnienie, że koł. NANO LITE XT60C FD zaprojektowano specjalnie do lekkiego spinningu, wyposażony w nowatorską, bardzo płytką szpulę i super lekką, grafitową korbkę, łącząc duraluminium z grafitem. Do dużych gum nie nadaje się i o tym piszemy w katalogu. Co do przełożenia, 1:5 to taki standard spinningowy, ale oczywiście każdy z nas ma indywidualne wymagania i może szukać czegoś bardziej odpowiedniego dla siebie.

pozdrawiam Usmiech
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.