Shrap-Drakers Fishing Forum
Szczupak i boleń dopiero od niedzieli 1.V w sobotę zakaz
#1
Ponieważ większość osób, z którymi rozmawiałem, planowało wybrać się na szczupaka w sobotę 30 kwietnia - ostrzegam:

legalnie można można łowić dopiero od niedzieli.

Dla mnie to totalna żenada i nieporozumienie, ale tak stanowi regulamin. Ciekaw jestem jak do tematu podejdzie straż rybacka, czy będą łapanki w sobotę? Brawo PZW, mam nadzieję, że doczekam waszego końca... nawet regulaminu nie potrafią dobrze napisać... a jak już jest tak bezsensowny, to mogli by chociaż na drodze jednorazowej decyzji skrócić okres ochronny o ten jeden dzień...

sorry, że wylewam publicznie moją frustrację, ale sam się nastawiłem na sobotę...
Odpowiedz
#2
(28-04-2016, 14:55)wuszy napisał(a): Ponieważ większość osób, z którymi rozmawiałem, planowało wybrać się na szczupaka w sobotę 30 kwietnia - ostrzegam:

legalnie można można łowić dopiero od niedzieli.

Dla mnie to totalna żenada i nieporozumienie, ale tak stanowi regulamin. Ciekaw jestem jak do tematu podejdzie straż rybacka, czy będą łapanki w sobotę? Brawo PZW, mam nadzieję, że doczekam waszego końca... nawet regulaminu nie potrafią dobrze napisać... a jak już jest tak bezsensowny, to mogli by chociaż na drodze jednorazowej decyzji skrócić okres ochronny o ten jeden dzień...

sorry, że wylewam publicznie moją frustrację, ale sam się nastawiłem na sobotę...

Będąc dziś na zakupach w pewnej sieciówce na Modlińskiej w Warszawie na stoisku rybnym była jedna sztuka Bolenia (taki ledwo miarek) za 9,9 kg z opisem:"pochodzenie-wody śródlądowe". Myslałem że rybacy mają obowiązek wypuszczania drapiezników.Zdjęcia nie pozwolono mi zrobić.
Odpowiedz
#3
Bo mają obowiązek.... ale OM robi nam wędkarzom tak:  Spadaj
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.