Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#91
(12-01-2010, 15:04)rapa napisał(a): A jak pokrywa lodowa? Utrzyma taka ekipe?
Rapuś lód naprawdę jest mocny,przewierciliśmy go wczoraj w szerz wraz z Kazikiem(nie Kazem),a on jest bardzo ostrożny Boisie Tak że , za lód biorę odpowiedzialność tym bardziej ,że do soboty podaja sporo na - więc OK Luzik PrzybywajcieProsi
Odpowiedz
#92
A na zachętę ,powiem tylko że gryzą spore garbusy Cwaniak Dziś mój zestaw mormyszkowy nie wytrzymał holu Zalamka Jeśli to był pasiak to na pewno personal bestMysli
Odpowiedz
#93
No Bodzio już się łamie żeby przyjechać na Domaniów.
Odpowiedz
#94
(12-01-2010, 17:41)Bondarenki napisał(a): No Bodzio już się łamie żeby przyjechać na Domaniów.
No i tak trzymaj przyjacielu Hura Trzeba ciepłolubnym Shrapom( co nie którym ) pokazać zimowe wędkarstwo Pocieszacz Cwaniak
Odpowiedz
#95
No to co panowie i panie jedzie ktoś w weekend na Domaniów????
Odpowiedz
#96
Zapraszam wszystkich (Pawełku ciebie nie muszę zapraszać ,gdyż wiem że przyjedziesz).Muza
Odpowiedz
#97
(12-01-2010, 19:28)Bondarenki napisał(a): No to co panowie i panie jedzie ktoś w weekend na Domaniów????

Kurde, czytam Was i po ostatnich 'przygodach' na ZZcie i Gnojnie (w sensie mierności wyników), to skłaniam się żeby tam zajrzeć.
Jest jeszcze Sulejów, tam też łowią piękne garbusy, ale trzeba mieć b. precyzyjny namiar.

A my się często jesienią mijaliśmy 'pod krzyżem' na ZZcie Oczko, ja pływam granatową łodzią (DAGA się nazywa)
Odpowiedz
#98
Jeśli chodzi o dojazd to jest bezproblemowy.Od Wawy jest spoko droga,tylko od Gozdu trzeba troszkę uważać ,bo droga jest wąska ze wzgledu na zwały śniegu na poboczach.Kwadr
Odpowiedz
#99
Odezwę się na priv jak zacznie nam coś się klarować, wstępnie mysleliśmy żeby skoczyć na 1-2 dni na Śniardwy, ale zawsze warto sprawdzić cos nowego
Odpowiedz
Panowie ja proponuję Domaniów od soboty rana!!!Kwadr
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.