Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Ale sprzęt podlodowy konkretny, chyba wiedział na co się porywa Okok
A koleś co podbierał to chyba wariat, tak w ciemno podbierać ręką taką zębatą paszczę to ja dziękuję Boisie
"Naszymi" podlodówkami z taką rybką by nie powalczył Haha
Odpowiedz
No to wiadome ,że Ty byś takiej ryby nie wyholował PffttUsmiechUsmiech Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Ha ha ha Haha Nie martw się Dominik-może od Nowego Roku przejdzie im Pfftt Ale już tak sam koniec, tak serio serio-to tego suma mogłeś jednak wyholować...Haha
Odpowiedz
Pieknie sie chlopaki obeszli z tym szczupakiem, szacun.
Odpowiedz
No ja juz nie moge sie doczekac sezonu Podlodowego chłopaki ... Oczko
Odpowiedz
Oklasky ale krokodyl i to z pod loduSzok U Nas nie było by powrotu do przerębelka
Odpowiedz
Muszę się przyznać. Zakupiłem ostatnio podlodówkę. Następnego dnia zakupiłem kolejną i z tych dwóch zrobiłem jedną. Moim zdaniem fajniejszą, mniej pałowatą. Jej długość do nieco ponad 55 cm. Chciałbym łowić okonie na blaszki. Pytanie tylko czy chcieć znaczy w tym przypadku móc.
Mam jeszcze mały dylemat. Chcę dokupić do niej młynek, ale nie chcę wydać od razu 300 złotych. Czy najmniejszy Shimano Alivio 1000 z przednim hamulcem może być, czy też szukać czegoś typowo pod lód? Macie jakieś inne rady odnośnie wyboru kołowrotka?
Nie wiem, czy odważę się wejść na lód sam. Na razie mam taki plan, żeby latać tam, gdzie będzie minimum kilku znajomych, więc jakbyście kiedyś zbierali się większą grupą to wiem jak dojechać na Czerniakowskie Dokuczacz
Póki co moim źródłem wiedzy są filmy wędkarskie i zdjęcia oraz posty tutaj. Mam nadzieję, że chociaż jeden ślepy i zdesperowany pasiak połakomi się na moje przynęty :]
Aha, żyłka 0,12 do blaszki na raczej płytkich łowiskach (do 4 m) daje radę?
Odpowiedz
Ja też składam powoli sprzet podlodowy, skrzynkę do siedzenia sam zrobiłem Okok kupiłem też dwa kijaszki Hura oraz młynki upatrzyłem sobie, jakies robinsonki za 34zł http://allegro.pl/listing.php/search?string=Robinson+Nansen&category=13462
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
Atakujesz glinki czy coś dalej :>? Zakładam, że blaszki też będziesz sam robił Usmiech
Odpowiedz
Zaczne od glinek Usmiech

Blaszki chyba nie będę robił ale kto wie, może, może Dokuczacz
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.