Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Ciekawe jak z tym lodem pierwszym będzie, bo śnieg znów może wszystko popsuć.
W sumie to ja jestem przygotowany, tylko brać kijka w jedna rękę, świder w drugą i pudełeczko z blaszkami w kieszeń, i można śmigać. Za mormyszkę się nie biorę nigdy na pierwszym lodzie. Mormyszka to już do posiedzenia jak lodzik już jest na tyle długo, że będzie mi się chciało posiedzieć. Teraz tylko blaszka.
Pytanie tylko kiedy da radę wejść Mysli A to może troszkę potrwać.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Tomuś rozmawiałem z rodzinką to podobno było u Ciebie -7 więc może lód będzie szybciej niż myślisz....Hura
Shrap-Draker's
Odpowiedz
U mnie na termometrze po godz. 4 było w okolicach -1st. C, i błotko na ulicy, więc mrozu nie było aż takiego. No chyba, że gdzieś na otwartej przestrzeni. W samych Kozienicach nie było tak źle.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Ma byc minus 16 w srode w nocy wiec juz niedlugo bedzie mozna chyba zamoczyc blaszke
Odpowiedz
wiec cztery noce po -10 i wiatr w dzień i będzie można wyskoczyć na lód
Odpowiedz
Jak już pisałem - wszystko zależy od tego, ile spadnie śniegu przed tymi mrozami. Bo jak spadnie dużo i będzie leżał na cienkiej warstwie lodu, to nie ma szans na bezpieczne chodzenie.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Tymonku mam nadzieję że w tym roku i następnym zabierzesz mnie na lód i wreście połowimy wspólnie??Mysli
Odpowiedz
Oby nie wyszło jak na początku tego roku Haha Jeżeli będzie dane to wszyscy coś wykombinujemy Usmiech I będzie w końcu ten shrap lodowy Haha
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Jutro i pojutrze minus 19 stopni w nocy w Warszawie. Not bad
Odpowiedz
Już rozmawiałem z Blankiem jest za!!!!!!!!!!Kwadr
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.