Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Jeszcze się zobaczy-mam chwilowy problem w postaci nawrotu chorubskaBezradny i kurka wodna nie wiem czy wogólę się rusze w ten wekend.Mysli
Odpowiedz
No to Kaziu zdrowiej
Odpowiedz
No to ładnie połowiliście.
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z polowania. Dziś okonie chimerycznie brały, tzn. ciężko mi było ich namierzyć. A jak jakiś się trafił, to trzeba było nieźle się bawić blaszką, aby skusić kolejnego. Pukały strasznie delikatnie. Skoro świt to chyba na nie za wcześnie, ale nie chciałem się kłaść spać po nocce, więc ubrany w dobrze skomponowaną cebulę ruszyłem na lód. Lód rośnie w oczach i moja pierzchnia zaczyna mieć problemy z pokrywą ( chyba bardziej ja, bo bolą nadgarstki-proszę bez głupich skojarzeń). Okonie dziś ogólnie mniejsze jak ostatnio, ale liczy się to świeże powietrze. Choć zimno dookoła, to ciepło na sercu.
Dziś trafił się jeden 26cm. Reszta poniżej 20cm. Ale mierząc dziś tego okonia, doszedłem do wniosku, że te ostatnio złowione to sporo przekroczyły 25cm. A ja myślałem że 20cm to tak dużo. Wtedy miałem kilka większych niż ten dziś, ale nie mierzyłem i na oko wydawały się w pobliżu 20cm. Jednak brały większe.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Ojojoj!!!
Pięknie Tymonku, pieknieOklasky
A ja jeszcze na lodzie w życiu nie łowiłemBeczy
Twoje okonie robią wrażenie, ale jeszcze bardziej podziwiam Ciebie!
Toż to chyba zimno jest na tym mrozie???????Mysli
Odpowiedz
Gratulacje Tomeczku! Ładne okonie Oklasky Podziwiam Cię, że w ten mróz wysiedziałeś nad wodą... Usmiech

PS. Zdjęcie pierwsze robiłeś od drugiej strony lodu? Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
Widok z przerębla Usmiech
Odpowiedz
No tak, we wodzie napewno cieplej niż na mrozieHaha
Wybór między 0 stopni., a minus 15 jest oczywistyHejka
Odpowiedz
Ładne
Odpowiedz
Brawo Tymonku-super rybki!!!Oklasky
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.