Shrap-Drakers Fishing Forum
Sum na casting
#1
Witam wszystkich! Jak w temacie napisałem umanił mi się suma na casting i w związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś łowił, posiada lub cokolwiek wie odnośnie wędki Fenwick Elite Tech Predator 2,60/225g ? Interesuje mnie jej aspekt praktyczny jej praca pod obciążeniem przynęt/walczącej ryby, jaki to rodzaj blanku jak się ładuje poza tym trwałość, funkcjonalność... słowem jak sprawuje się nad wodą i przy holu.

Dzięki z góry i pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
(22-01-2016, 23:43)vastus napisał(a): Witam wszystkich! Jak w temacie napisałem umanił mi się suma na casting i w związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś łowił, posiada lub cokolwiek wie odnośnie wędki Fenwick Elite Tech Predator 2,60/225g ? Interesuje mnie jej aspekt praktyczny jej praca pod obciążeniem przynęt/walczącej ryby, jaki to rodzaj blanku jak się ładuje poza tym trwałość, funkcjonalność... słowem jak sprawuje się nad wodą i przy holu.

Dzięki z góry i pozdrawiam!

Ekhm tak więc kupiłem jak siespisze zobaczymy mam nadzieję
Pozdro!
Oczko
Odpowiedz
#3
(19-02-2016, 21:50)vastus napisał(a):
(22-01-2016, 23:43)vastus napisał(a): Witam wszystkich! Jak w temacie napisałem umanił mi się suma na casting i w związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś łowił, posiada lub cokolwiek wie odnośnie wędki Fenwick Elite Tech Predator 2,60/225g ? Interesuje mnie jej aspekt praktyczny jej praca pod obciążeniem przynęt/walczącej ryby, jaki to rodzaj blanku jak się ładuje poza tym trwałość, funkcjonalność... słowem jak sprawuje się nad wodą i przy holu.

Dzięki z góry i pozdrawiam!

Ekhm tak więc kupiłem jak siespisze zobaczymy mam nadzieję
Pozdro!

Nie znam się jeśli chodzi o casting, ale łowiłem Fenwickiem i wytargałem sumka 40+ na blank do 21 gram, więc i Twój da radę. Ostatnio słyszałem, że są kruche... ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja ze swojego byłem bardzo zadowolony. Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
(20-02-2016, 08:34)bysior napisał(a):
(19-02-2016, 21:50)vastus napisał(a):
(22-01-2016, 23:43)vastus napisał(a): Witam wszystkich! Jak w temacie napisałem umanił mi się suma na casting i w związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś łowił, posiada lub cokolwiek wie odnośnie wędki Fenwick Elite Tech Predator 2,60/225g ? Interesuje mnie jej aspekt praktyczny jej praca pod obciążeniem przynęt/walczącej ryby, jaki to rodzaj blanku jak się ładuje poza tym trwałość, funkcjonalność... słowem jak sprawuje się nad wodą i przy holu.

Dzięki z góry i pozdrawiam!

Ekhm tak więc kupiłem jak siespisze zobaczymy mam nadzieję
Pozdro!

Nie znam się jeśli chodzi o casting, ale łowiłem Fenwickiem i wytargałem sumka 40+ na blank do 21 gram, więc i Twój da radę. Ostatnio słyszałem, że są kruche... ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja ze swojego byłem bardzo zadowolony. Usmiech

Póki co macham nim na sucho, fajnie leży w ręce mimo iż czuć wagę, jedyne co mi "przeszkadza" to filigranowość przelotek poprostu jak dla mnie są za malutkie tzn nie chodzi o średnicę a po prostu o ich konstrukcję, mimo iż są trójstopkowe to jakieś takie cieniasy. Za to co do estetyki wykonania nie mam zarzutów jest lepiej niż w UL fenwicka, który posiadam od zeszłego sezonu, lecz jeśli z użytkowaniem sumowego będzie tak jak z tym lajcikiem to już mi się micha cieszy...Usmiech Oby tylko czasu na kilka sumowych wypadów starczyło w tym sezonie... ehh
Oczko
Odpowiedz
#5
   


No i się udało. Mam nadzieję, że nie ostatni
Oczko
Odpowiedz
#6
Fenwick to naprawdę świetne kije, no ale żeby od razu sumy w styczniu łowić? Usmiech Proszę o usprawiedliwienie, bo trochę niezgodny post z regulaminem... no ale może złowiony nie u nas? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
Pardon za naruszenie regulaminu-próżność moja nie zna granic i chęć pochwalenia się wzięła górę nad rozsądkiem i panującymi na SD zasadami, których obowiązanym przestrzegać. Mea culpa! Co do wyjaśnień otóż: ryba złowiona we wrześniu 2017( styczeń w całym kraju ciepły ale nigdzie w styczniu koniczyna nie kwitnie jak ta na zdjęciu), woda wspólnoty wiejskiej nie podlegająca regulacjom PZW lecz wewnętrznym oraz sumieniu każdego uprawnionego w tejże do wędkowania. Niestety kij też nie fenwick ale Beast Master... Niemniej przepraszam każdego z osobna i wszystkich razem za naruszenie zasad. I dziękuję za wyrozumiałość i pobłażliwość Admina i Moderatora.
 Pozdrawiam.
Oczko
Odpowiedz
#8
Fajna woda jak takie kijanki w niej pływają... Haha A jak B. Master Ci się sprawdza przy castingu? Ja co prawda do casta nie szukam, ale czegoś pod woblery. Generalnie to coś z oferty DAMA pewnie, ale szukam też opcji nr 2 Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#9
Ten kijek to stary poczciwy BM szczupakowy  15-40g 270 cm z bardzo długim dolnikiem opisany jako MH. Ale ja się nie zgadzam z tym opisem bo jest miękki w szczycie z mocniejszym dolnikiem o akcji hmmm półparabolicznej. Mam go 5-ty sezon i jest superowy
Oczko
Odpowiedz
#10
A np. do wobków nie jest za mała gramatura? Nie gnie się w pałąk przy samym prowadzeniu?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  sum na feedera? night_walker 25 33.333 15-04-2010, 09:15
Ostatni post: Peter


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.