Shrap-Drakers Fishing Forum
Listopadowy urlop na rybach
#1
Zamierzam na kilka dni pojechać na łódkę ze spinerem. Czy ktoś może coś polecić gdzie wynajmę domek i łódkę ? Pierwsze myśli padły na Czorsztyn i Turawę jednak o tej porze roku ciężko z łódką czy domkiem..
Odpowiedz
#2
(05-11-2015, 19:26)ogrodnik230 napisał(a): Zamierzam na kilka dni pojechać na łódkę ze spinerem. Czy ktoś może coś polecić gdzie wynajmę domek i łódkę ? Pierwsze myśli padły na Czorsztyn i Turawę jednak o tej porze roku ciężko z łódką czy domkiem..

Kuter masz, hotel też znajdę tani Oczko To masz dwa w jednym Usmiech Ale południe polski tak jak wybrałeś to zły kierunek do mnie Usmiech Jakbyś chciał na jakiś wypad to zapraszam Usmiech

A południe - sam bym chciałUsmiech

http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Dzięki bysior za propozycję jednak nas jest 4 a stanice już zamknięte Oczko Sam na pewno kiedyś skorzystam.. Teraz jednak potrzebuje "odchamić" się i pomacać innej[/php] wody Haha Znalazłem domek nad jez. Wielochowo i Dzierzgoń... Wkrótce padnie decyzja gdzie dokładnie Usmiech
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.