Shrap-Drakers Fishing Forum
Guide Select Executor górny skład.
#1
Jak w temacie kupię nowy lub używany ale nie leputany górny skład do Executora. Numer Dragona No. 25-05-245.

Ps. Ma ktoś jakieś doświadczenie z serwisem Drqgona?, można taki skład U nich zamówić?
Odpowiedz
#2
Gdzie strzelił - wrzuć fotkę. Moze wykorzystac go mozna bedzie na wklejkę. A do tego mam fachowca z serwisu shimano.
Odpowiedz
#3
Pietryk, przecież pisałem że ma być nie "liputany" Haha.

Nie chcę sztukować, kombinować. Chcę drugi, cały w pełni sprawny a najlepiej nowy górny skład od tej wędki.

Strzelił przy lekkim, może z 10m rzucie na rozprostowanie żyłki - kij nie pękł, to ja musiałem go wcześniej osłabić dlatego najzwyczajniej się ułamał. Do wędki nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń i od nowości była za każdym razem traktowana jakby miał być to jej ostatni wypad Haha. Przejeździła całe lato z drugim kijem z tej serii w samochodzie gnieciona bagażami, drewnem na opał, linami. łopata też odcisnęła na nim swój ślad (na dolniku) itp. Kije wożę zawsze, brałem pod uwagę że się to kiedyś stanie - szkoda że stało się to teraz. Akurat teraz Zly.

[Obrazek: 05e7e922da37f7abgen.jpg]
[Obrazek: 6577d887914a02d2gen.jpg]
[Obrazek: 95908ff01f799c25gen.jpg]
Odpowiedz
#4
Ja bym to zleputal. W tym miejscu nie bedzie to miało wpływu na nic. No moze zmieni sie troche waga i tym samym wyważenie w wg mnie nie bedzie to odczuwalne. Daj spokój ta cześć to 2/3 ceny nowej wędki
Odpowiedz
#5
(18-09-2015, 04:50)Peter napisał(a): Ja bym to zleputal. W tym miejscu nie bedzie to miało wpływu na nic. No moze zmieni sie troche waga i tym samym wyważenie w wg mnie nie bedzie to odczuwalne. Daj spokój ta cześć to 2/3 ceny nowej wędki

Dokładnie. Idź do Adama i Ci zleputa Usmiech Mi Nano XT się ostatnio rozleciał... i poszedł do kosza Usmiech Od Sitka kupiłem tą z FC. Bo robić się nie opłaca Usmiech Więc albo "leputaj" jak masz sentyment, albo wywal w ..... Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#6
Serwis Dragona nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.Musisz zamówić w sklepie który ma umowę z Dragonem albo pogadaj z W. Ptakiem jest z Dragona.
Odpowiedz
#7
(18-09-2015, 07:26)bysior napisał(a):
(18-09-2015, 04:50)Peter napisał(a): Ja bym to zleputal. W tym miejscu nie bedzie to miało wpływu na nic. No moze zmieni sie troche waga i tym samym wyważenie w wg mnie nie bedzie to odczuwalne. Daj spokój ta cześć to 2/3 ceny nowej wędki

Dokładnie. Idź do Adama i Ci zleputa Usmiech Mi Nano XT się ostatnio rozleciał... i poszedł do kosza Usmiech Od Sitka kupiłem tą z FC. Bo robić się nie opłaca Usmiech Więc albo "leputaj" jak masz sentyment, albo wywal w ..... Usmiech

Jak będziesz wywalił to powiedz gdzie i kiedy Pfftt

Odpowiedz
#8
W poniedziałek zadzwonię do Dragona, zobaczę co powiedzą.
Ja z kijem nie będę nic robił, albo dokupię cały ten skład, albo oddam ją starszemu a on niech se robi z niej i łuk Haha a ja kupię drugą póki stara wersja jest jeszcze w sprzedaży.

@Prezes, ten W. Ptak to tu na forum jest, czy jakoś inaczej mam go odnaleźć?.
Odpowiedz
#9
(18-09-2015, 19:15)Marcin napisał(a): W poniedziałek zadzwonię do Dragona, zobaczę co powiedzą.
Ja z kijem nie będę nic robił, albo dokupię cały ten skład, albo oddam ją starszemu a on niech se robi z niej i łuk Haha a ja kupię drugą póki stara wersja jest jeszcze w sprzedaży.

@Prezes, ten W. Ptak to tu na forum jest, czy jakoś inaczej mam go odnaleźć?.

Jest ale go nie ma Usmiech Atakuj na maila i powiedz że ze Shrapa i do Waldka Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Łickiend jest, od poniedziałku zacznę nękanie.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kij Team Dragon Guide Select janek kos 0 4.998 16-12-2011, 10:09
Ostatni post: janek kos


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.