Shrap-Drakers Fishing Forum
Guide Select Executor górny skład.
#11
(18-09-2015, 19:57)Marcin napisał(a): Łickiend jest, od poniedziałku zacznę nękanie.

biuro małpa drogon Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#12
(18-09-2015, 20:03)bysior napisał(a):
(18-09-2015, 19:57)Marcin napisał(a): Łickiend jest, od poniedziałku zacznę nękanie.

biuro małpa drogon Usmiech

Delikatnie to Cię poniosło z tym mailem Jezyk.

Jedyne co się zgadza to biuro i małpa, ale później to już niezbyt (pomijając nawet literówkę).

Tak czy siak adres znalazłem i wiadomość napisałem. Mam nadzieję że mnie kolejny raz ciepłym moczem nie zleją i na to pytanie odpowiedzą. Jeśli będzie inaczej ...... .
Haha

Czekamy.
Odpowiedz
#13
Marcin, spróbuj dobrać nową przelotkę, albo nad płomieniem odklej tą i sprawdź jak się łowi. Nowy skład będzie drogi. Nie ma sprzętu niezastąpionego. Ja bym najpierw tak spróbował. Koszt niewielki, możliwości są a kasą na skład/wędkę (bo chyba już bardziej się opłaca) zawsze zdążysz wywalić.
Ja miałem w tym sezonie trochę gorszą sytuację: ułamała mi się górna część 2-go z 3 elementów tuż pod spigot'em (Robinson Diaflex Spin Set). Naprawa wyszła mnie 50zł i jestem zadowolony. O dokupieniu składu mogłem zapomnieć. Ani rynek wtórny ani firma nie bawi się w takie błachostki.

Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#14
Chwilę mnie nie było.

Dragon odpisał że nie prowadzi sprzedaży detalicznej i abym się udał do jakiegoś sklepu co diluje ich sprzętem i bez problemu dokupię to co chcę.
Czasu nie miałem i jeszcze niczego nie załatwiałem. Może w przyszłym tygodniu coś ogarnę bo będę w Warszawie.
Odpowiedz
#15
Pytanie.
Czy sklep, któremu zlecam sprowadzenie tej szczytówki od producenta (bo sam u niego kupić nie mogę) nalicza sobie od tej "usługi" jakieś %%%% ?.

PS: ile waszym zdaniem może kosztować ten górny skład?
Odpowiedz
#16
Zamawiając części do kołowrotka sklep nie naliczał mi prowizji.Natomiast wymieniając górny skład w Kongerze IRI wyniosło mi to trochę więcej niż 1/3 wartości wędki.
Odpowiedz
#17
(12-10-2015, 19:40)prezes napisał(a): Zamawiając części do kołowrotka sklep nie naliczał mi prowizji.Natomiast wymieniając górny skład w Kongerze IRI wyniosło mi to trochę więcej niż 1/3 wartości wędki.

Mi przedstawiono 3/4 ceny nowego modelu.
Muszę to gdzieś potwierdzić czy faktycznie, i jeśli tak kupię nową a ta zostanie.
Odpowiedz
#18
(12-10-2015, 19:25)Marcin napisał(a): Pytanie.
Czy sklep, któremu zlecam sprowadzenie tej szczytówki od producenta (bo sam u niego kupić nie mogę) nalicza sobie od tej "usługi" jakieś %%%% ?.

PS: ile waszym zdaniem może kosztować ten górny skład?

Co najmniej polowe ceny wędki. Raczej 2/3
Odpowiedz
#19
(12-10-2015, 23:05)Peter napisał(a):
(12-10-2015, 19:25)Marcin napisał(a): Pytanie.
Czy sklep, któremu zlecam sprowadzenie tej szczytówki od producenta (bo sam u niego kupić nie mogę) nalicza sobie od tej "usługi" jakieś %%%% ?.

PS: ile waszym zdaniem może kosztować ten górny skład?

Co najmniej polowe ceny wędki. Raczej 2/3


Byłem w Zegrzu i uzyskałem info o ok. połowie wartości nowego kija. Niestety całe dnie siedzę w szpitalu i nie mam czasu się ruszyć bo muszę do Zegrza dostarczyć dolnik - konieczny do spasowania nowej szczytówki.
Jak ogarnę dam znać ile kosztowało.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kij Team Dragon Guide Select janek kos 0 4.998 16-12-2011, 10:09
Ostatni post: janek kos


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.