Shrap-Drakers Fishing Forum
Jerki Love-Bait plus Niespodziewanka ;)
#1
Hej Usmiech mam dla Was całą masę jerków mojej produkcji w dobrych cenach.

Modele:

-Terminator

-Terror Janusz

-Grad.

Długość i waga:

-Terminator 7 cm i ok 17g

-Terror Janusz 7,5 cm i ok 17 g

-Grad 10 cm i ok 27 g

Praca przynęt:

Wyraźnie zaznaczone lusterkowanie w opadzie, podczas prowadzenia odbijają ślizgami na boki i lusterkują/błysjkają bokami.

W zależności od akcji kija Grad ma pracę bardzo mocno lusterkującą z krótszymi odjazdami -kije Slow, Medium/Medium-Fast, na szybszych, sztywniejszych konstrukcjach odjazdy są dłuższe, lusterkowanie subtelniejsze.

Przynęty bardzo lotne w klasie rzutowej „piedo..nie zabije”

Połowiły grubszych szczupaków, duże okonie, poza tym zaporowy bolek i pstrągi u kolegi ze Śląska. Kolega adamekkp zaczał łowić na nie sandacze- jak? Jakoś tak Oczko:

"[…] linka co chwile lekko ruszana bym ją na wodzie widział, albo odjazd linki na wodzie, ewentualnie przy podbiciu czuć strzał(bardzo delikatne dziś) ciągle starałem się być na dnie.

Prawie jak główką tylko na luznej lince by wobler nie szedł łukiem a spadał w pionie. 2 sandacze ok. godz 7:00. Gdzie porzucałem OT tak. Pare okoni tego dnia zero szczupaka, tylko januszowy mnie na duchu podnosi i o dziwo, dziś zero wyjść bolka do niego."

" Nie jest to duża ryba ale o 7 rano( a widać jakie mamy słoneczne poranki) ? i to 2 sztuki w czym jedna rozgięła mi kotwice, trafiają się sandacze za dnia, w południe ale to była jedyna "ryba" tego dnia.... Janusz naprawdę się spisał."


Malowanie:

Dwa nowe kolory

-Zed z paskami na grzbiecie malowanymi międzywarstwowo (miażdżą Oczko )i paskami gunmetal na bokach.

-Cherry, złoto zielony okoń z wiśniowym grzbietem (czerwony metallic gaszony czarnym met.)

Poza tym klasyka okonie malowane aero i ręcznie (pędzelkiem)
Wszystkie kolory dobierane są tak, że kontrast pomiędzy brzuszkiem i grzbietem Jerka sprawia w czasie prowadzenia wrażenie żywej ryby- będziecie bardzo mile zaskoczeni, ja się kilka razy nabrałem, że jakiś bzik goni mi jerka Usmiech

Cena za szt. 25 zł (Terror Janusz i Terminator) 35 zł (Grad) + 6,5 zł przesyłka (poleconym priorytetem).

Dla osoby, która złoży największe zamówienie gratis niespodzianka- jerk zrobiony we współpracy z Januszem (Woblery z Bielska). Jeżeli będzie więcej niż jedno zamówienie z taką samą liczbą przynęt to i gratisowych jerków będzie więcej.


W Warszawie możliwy odbiór osobisty, w następny weekend będę też przejazdem w Pułtusku.

Polecam i zapraszam do nabycia drogą kupna

1. Grad, kolor Zed, 2 szt.
   
   

2. Grad, kolor Okoń aero, 2 szt.
   
   

3. Terminator, kolor Zed, 2 szt.
   
   

4. Terror Janusz, kolor Zed, 1 szt.
   
   

5. Grad, ręcznie malowany, 3 szt.
   
   

8. Grad, kolor Cherry, 2 szt.
   
   

   
   
   
   
Odpowiedz
#2
[youtube]oa0AIIGqmPY[/youtube]
Odpowiedz
#3
Terminatora i Janusza poproszę Haha Później określę się co do wysyłki odbioru Mysli
Odpowiedz
#4
Ok, zaraz wyślę info na priv.
Odpowiedz
#5
Kto kupił ten już ma wyniki Okok zębaty Warszawiak z Wisły i bolo trafiony na inny model w malowaniu Pułtuska Zmutowana Ukleja Morderca Haha
   
   

Odpowiedz
#6
Dziś odebrałem z poczty, jakość super!!! Już nie mogę się doczekać kiedy je uzbroję i przetestuję nad wodą Haha

Dzięki Piotrek za dealZakupy

Polecam OklaskyOklaskyOklasky
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  (S) Jerki HM 12cm 75-80g TANIO. tomek1988 0 3.154 24-11-2015, 14:39
Ostatni post: tomek1988
  (S) Jerki HM 7cm 17g. TANIO 18zł/szt. tomek1988 0 1.824 30-06-2015, 12:32
Ostatni post: tomek1988
  (S) Jerki szczupakowe HM. 8cm 20g. tomek1988 1 3.425 05-03-2015, 19:20
Ostatni post: janek kos
  Boleniowe jerki drunk bleak tomek1988 2 3.325 24-01-2014, 07:45
Ostatni post: tomek1988
  [S] Szpula Curado 201e7, Jerki WYPRZEDAŻ czermin 4 4.377 21-11-2013, 19:32
Ostatni post: kaczy
  Sprzedam Jerki salmo discusec 0 2.165 05-03-2013, 02:11
Ostatni post: discusec


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.