Shrap-Drakers Fishing Forum
Szwecja
#1
Witam !!!
We wrzesniu jadé do Szwecji nad jez Unnen na dwa tygodnie na ryby i grzyby .Szukam jednej osoby na tá wyprawé najchétniej nie palácá .
Termin to 12.09. do 26.09 .Domek zarezerwowany z lodziá .Silnik i echo mam wlasne .jezioro znam i wiem gdzie stojá sandacze .Koszta calkowitw juz ze wszystkim to okolo 1500 zl,Wiéc tanio.Jezeli jest ktos chétny to proszé na priv o wiadomosc .Wyjazd moze byc z Polski lub Niemiec .Posiadam tez wlasny Transport .
Odpowiedz
#2
Czy naprawdé nie ma chétnych na wyprawé do Szwecji ??????
Odpowiedz
#3
Nie wiem, nie mój problem, ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się jeszcze chwilę zanim naprawdę ktoś czysto przypadkowy Ci się do składu zgłosi. Co będzie jak trafi Ci się ktoś kto ciągle i bezustannie o czymś gada, tak terkocze tylko aby terkotać - jesteś w stanie to znieść przez dwa tygodnie. Albo on rana pierwszą czynnością wykonywaną przez takiego kompana będzie piwko. Piwko na pobudkę. Piwko przed wypłynięciem. Piwko na łódce. Piwko bo nie biorą. Piwko bo zaczęły brać. O szczaniu za burtę co 15min po piwkach mam wspominać Oczko. Albo trafi Ci się ktoś co się z babą rozszedł, psa stracił, albo cholera wie co i przez całą wyprawę będzie Ci się żalił. Pomyślałeś o tym?.
Ja tylko gdybam, ale pamiętam jak sam znalazłem się z przypadkowymi osobami gdzieś tam w pewnej sytuacji, no cholera mnie brała z miejsca. Ja odbiłem i wróciłem a Ty będziesz w stanie przerwać wypad przez kogoś z kim jednak wytrzymać nie sposób.
Na dzień dwa można z kimś nieznanym zaryzykować. Dwa tygodnie, w życiu bym nie zaryzykował. Oczywiście może być wszystko w porządku, ale może też taki wyjazd okazać się strzałem w stopę czego oczywiście Ci nie życzę Okok.

Do września jeszcze trochę czasu. Półtora klocka nie majątek, ja bym chyba albo zabrał kogoś kogo znam, albo dozbierał i pojechał sam.

PS: jak wyjazd dojdzie do skutku to daj jakąś relację. Mam dość sporo znajomych jeżdżących i do Szwecji i do Norwegii, ale jakoś niczego obejrzeć ani poczytać o połowach nie mogę. Z relacji słownych najczęściej jest to jak oni tam pili ROTFL. Ale tak bywa jak baba ze sznura spuści i grupa pantofli gdzieś się na jakiś czas wyrwie to wóda, wóda i wóda Haha.
Odpowiedz
#4
Oczywiscie mozesz miec racjé ,ale do dzisiaj mialem zawsze szczéscie i ludzie z ,którymi jechalem byli w porzádku .Niestety nie nalezé do najmlodszej gwardi i czésc moich dawnych kompanów zmienila Hobby a inni sié po prostu rozchorowali lub najzwyczajniej w swiecie nie mogá .Bylem juz z grupá w tym roku w szwecji i planowany jest wyjazd na rok nastépny .gdybym w tej chwili dysponowal jakims skladem to nikogo bym nie szukal .Ja nie chcé dwuch tygodni spédzic sam bo nie jestem pustelnikiem .Koszta to dla mnie nie jest Problem .mam jak trzeba wlasná ludz i silnik a takze kilka srodków transportu .Ja szukam towarzysza wyprawy .
tutaj mozesz sobie zobaczyc mnie i czerwcowá wyprawé :
https://www.youtube.com/watch?v=DFpIAtMSF84
Sorry za literówki ale piszé na niemieckiej tascie i nie mam wszystkich polskich Liter .
Pozdrawiam .
Odpowiedz
#5
Świetnie nagrany i zmontowany film, rewelacyjnie dobrana muzyka Oklasky Oklasky Oklasky Aż mi się zachciało znowu pojechać do tej Szwecji Usmiech Może za rok...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#6
W przyszlym roku jadé w inne miejsce ,ale tez Szwecja .myslé ze tak we wrzesniu .
jak bédziesz mial ochoté to sié zglos .
Odpowiedz
#7
Zobaczymy czy wytrzymasz ponad rok na Shrapie Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#8
Krzysztof można przestawić literówkę,ja tak zrobiłemOczko
Co do wyprawy to chętnie niestety nie w najbliższym czasieBezradny
Odpowiedz
#9
(01-07-2015, 19:53)Mariano napisał(a): Krzysztof można przestawić literówkę,ja tak zrobiłemOczko
Co do wyprawy to chętnie niestety nie w najbliższym czasieBezradny

Ale za rok jakbyśmy zebrali ekipę ze Shrapa to ja byłbym "za" Królu Tarcho Usmiech

Ps. Mariusz, to może od razu podpowiesz Krzyśkowi jak to zrobić?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Krzysiek, Twój film poleciał na nasz Facebook Usmiech Warto udostępniać to co fajne Usmiech Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.