Shrap-Drakers Fishing Forum
Jak i czym oznakować Belly boat typu V
#1
cześć. ktoś przerabiał temat? miejsca tyle co kot napłakał, a do tego materiał obszycia to (chyba) nylon.

chciałbym to zrobić dosyć szybko
Odpowiedz
#2
Jak podpłynie czy podjedzie PSR to zawsze możesz powiedzieć że stoisz a nie płyniesz i jak chcą to niech wejdą sprawdzić. Zawsze przecież możesz stać na podwodnej górce jedną nogą a dookoła jest kilkumetrowy dołek.

Po drugie często widzę jak łowi z tego ojciec z chyba synem - na starorzeczu koło Plewicy (chyba) i dwie sztuki bankowo numerów nie mają.

Tak mi przychodzi na myśl że skoro nie ma miejsca na "burtach" to może poświęć jakąś kamizelkę i trzaśnij sobie na plecach Mysli.

Haha
Odpowiedz
#3
z naszymi się znam, ale nie chce tej znajomości naciągać z głupawych powodów. Po drugie jakieś euro tripy coraz częściej mi się zdarzają. ten nr z kamizelką nie wiem czy przejdzie bo: ma być oznakowana "jednostka pływająca" - jakie wielkie słowa Usmiech a po drugie czasami łowię w samych majtach.
Odpowiedz
#4
Powieś tabliczki, lub przyklej na rzepy, są takie samoprzylepne,
widziałem to kiedyś na pontonie.
Odpowiedz
#5
Kup sobie taki maly pontonik przyczep go z tylu i na nim oznakuj... Okokok
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wybrać ponton i silnik- kilka praktycznych rad krzysiex 2 6.352 03-10-2011, 17:15
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.