Shrap-Drakers Fishing Forum
Przystań w okolicach Warszawa
#1
Czołem!
Marzy mi sie łódka (pychówa?) na wiślane przygody, właściwie to marzyła mi sie juz od dłuższego czasu. W tym roku udalo mi sie zgromadzić troche pieniędzy które mogę przeznaczyć na tzw. 'gópoty". Przy każdej rozmowie o łodzi pojawia sie kwestia jej przechowywania. I teraz pojawi sie moje jak wydaje mi sie naiwne pytanie - czy w Warszawie lub okolicach jest możliwość wynajęcie miejsca na przystani w rozsądniej cenie?
Dziekuje z góry za pomoc.
Odpowiedz
#2
(20-04-2015, 17:23)yuzeg napisał(a): czy w Warszawie lub okolicach jest możliwość wynajęcie miejsca na przystani w rozsądniej cenie?
Moje własne doświadczenia z roku 2011.
Zamówiłem sobie łódkę pychówkę że mi ktoś zrobi ale zacząć miał po telefonie jak potwierdzę. Na silnik Tohatsu 6KM dałem zaliczkę i zacząłem szukać. Lewy brzeg w ok. portu Czerniakowskiego odpadł bo wszędzie odmówili więc praska strona. Przystań koła nr. 4 na Wale Miedzeszyńskim - brak miejsc, cena za sezon była 1100 plz. Przystań PTTK zaraz obok-brak miejsc cena 2000 plz. Innych przystani nie znam chociaż teraz jest ładna w porcie Czerniakowskim więc tam pytaj ale cena pewnie ponad 2000 plz.
Gość mi łódki nie zrobił a zaliczkę na szczęście oddali.

Odpowiedz
#3
O ile komuś się chce i ma motor czy samochód to po cholerę trzymać się Warszawy. Wstawić gdzieś łódkę w ładnych okolicach stolicy, może Narew, Bug i najzwyczajniej dojeżdżać. Nie zajmie to dużo czasu, będzie taniej, ciszej i pewnie jeszcze coś innego dobrego.
Odpowiedz
#4
W modlinie niedaleko Warszawy jest stocznia MARINA MODLIN maja swoja strone jestam tam cenik fajne miejsce na łódkę.
Odpowiedz
#5
Nad Narwią w Nowym Dworze powstała nowa przystań wędkarska. Maja łódki do wypożycznia,teren ogrodzony,parking,monitoring,wygodny slip itp. Tel do właściciela 730 465 730.
Koszt ok 800zł za sezon,od maja do końca roku.

http://www.michałowska.pl/
Odpowiedz
#6
(21-04-2015, 07:17)urasenty napisał(a): Nad Narwią w Nowym Dworze powstała nowa przystań wędkarska. Maja łódki do wypożycznia,teren ogrodzony,parking,monitoring,wygodny slip itp. Tel do właściciela 730 465 730.
Koszt ok 800zł za sezon,od maja do końca roku.

http://www.michałowska.pl/
Dziekuje serdecznie.

A co do wożenia łódki samochodem to troche nie pyli mi sie czasowo. Ilosc wolnego w tygodniu jest minimalna. A weekendy chciłbym na max wykorzystac a nie bawic sie w wożenie łodzi. Tym bardziej ze nie mam czym na razie Smutny
Odpowiedz
#7
W porcie Czerniakowskim w zeszłym roku podano mi kwotę kilkadziesiąt zł za miesiąc, nie pamiętam dokładnie ile ale coś w okolicach 50 zł. Minus był taki, że miejsce w samym porcie było bardzo odległe.
Odpowiedz
#8
(21-04-2015, 10:47)yuzeg napisał(a): A co do wożenia łódki samochodem to troche nie pyli mi sie czasowo. Ilosc wolnego w tygodniu jest minimalna. A weekendy chciłbym na max wykorzystac a nie bawic sie w wożenie łodzi. Tym bardziej ze nie mam czym na razie Smutny

Nie wiem czy do mnie piszesz, ale - ja nie pisałem abyś łódkę woził za każdym razem bo w tych chorym układzie jaki teraz jest wydałbyś więcej na kilka slipowań jak za sezon trzymania łódki w porcie. Korzystanie ze slipu kosztuje dość słono, na dziko nie wolno i mi chodziło o to abyś poszukał gdzieś najtańszej przystani. Gdzieś gdzie będzie "tanio" a Ty będziesz miał blisko/szybko dojechać i tam sobie łódkę trzymaj.
Ja mam kumpla, mieszka dwa bloki dalej i łódkę od kilku lat trzyma w ..... , Zegrzu Haha. Co najlepsze na rybach w sezonie jesiennym jest niemal codziennie. Wraca z pracy, je, w samochód i do Zegrza na ryby.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypożyczalnia pontonów Warszawa tschoob 3 9.983 27-07-2014, 09:39
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.