Shrap-Drakers Fishing Forum
lekki spin
#11
(02-03-2015, 19:20)bysior napisał(a):
(02-03-2015, 17:16)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech

jeżeli ty masz na myśli tego małego srebrnego to ja już na twoim miejscu bym go rozwalił o beton za to co on stracił Jezyk aż prawie się zapalił

Właśnie. Tego samego Pfftt I zobacz Jaco Ty na penna ja na małego srebrnego. I każdy jeszcze działa i to nieźle Usmiech
zgadza się ale ja mam też takie małe srebrne coś i super daje rade i z resztą jak sam wiesz to on jest nie oszczędzany bo wiesz jak ja łapię i jaką gramaturą Oczko

Odpowiedz
#12
(02-03-2015, 00:28)Marcin napisał(a): @walkor, mnie to się wydaje że on o korebutkach myślał.

Nie o wędkach.

Macie racje. Trochę mi głupio. Ale wiecie... Ciężki weekend był.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#13
(02-03-2015, 19:33)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 19:20)bysior napisał(a):
(02-03-2015, 17:16)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech

jeżeli ty masz na myśli tego małego srebrnego to ja już na twoim miejscu bym go rozwalił o beton za to co on stracił Jezyk aż prawie się zapalił

Właśnie. Tego samego Pfftt I zobacz Jaco Ty na penna ja na małego srebrnego. I każdy jeszcze działa i to nieźle Usmiech

zgadza się ale ja mam też takie małe srebrne coś i super daje rade i z resztą jak sam wiesz to on jest nie oszczędzany bo wiesz jak ja łapię i jaką gramaturą Oczko

To ja nie pamiętam co masz, na penna łapałeś, fotki mam z naszych wypadów wszystkie. Usmiech

A gramatura to tak Haha 25 niżej nie schodzisz "bo nie czuć" Haha Haha Haha Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#14
(02-03-2015, 19:37)bysior napisał(a):
(02-03-2015, 19:33)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 19:20)bysior napisał(a):
(02-03-2015, 17:16)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech

jeżeli ty masz na myśli tego małego srebrnego to ja już na twoim miejscu bym go rozwalił o beton za to co on stracił Jezyk aż prawie się zapalił

Właśnie. Tego samego Pfftt I zobacz Jaco Ty na penna ja na małego srebrnego. I każdy jeszcze działa i to nieźle Usmiech

zgadza się ale ja mam też takie małe srebrne coś i super daje rade i z resztą jak sam wiesz to on jest nie oszczędzany bo wiesz jak ja łapię i jaką gramaturą Oczko

To ja nie pamiętam co masz, na penna łapałeś, fotki mam z naszych wypadów wszystkie. Usmiech

A gramatura to tak Haha 25 niżej nie schodzisz "bo nie czuć" Haha Haha Haha Pfftt
czuć czuć i widać czasem i mi się coś przytrafiHaha a penn mi odpowiada bo ja w ręku lubię czuć wagę a srebrnego mam na wieczorki Jezyk
Odpowiedz
#15
Na początku sezonu wymiatałeś nie gadaj Usmiech Oklasky

Koniec OT Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#16
W tym budżecie kupiłbym shimano sienna 2500. Pod warunkiem, że do delikatnego łowienia. Do cienkiej żyłki się nada.
A @walkora pewnie tytuł zmylił Usmiech .
Odpowiedz
#17
(02-03-2015, 21:55)sajdol napisał(a): A @walkora pewnie tytuł zmylił Usmiech .

Zdecydowanie tak Haha
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#18
(03-03-2015, 12:40)walkor napisał(a):
(02-03-2015, 21:55)sajdol napisał(a): A @walkora pewnie tytuł zmylił Usmiech .

Zdecydowanie tak Haha

Więc nawet nie przeczytał z czego lub co autor bierze pod uwagę Haha.

Ja od dawna wiedziałem że jak popełnię bardzo długą wiadomość na forum to 90% użytkowników nie doczyta do końcaROTFL.
Odpowiedz
#19
To zaliczam się do tych 10% Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#20
(03-03-2015, 21:02)bysior napisał(a): To zaliczam się do tych 10% Usmiech

Dobra, dobra. Wiem że poprawnie politycznie jako Admina było napisanie że jesteś w tych 10% Haha.

Nie ma się teraz nad czym mocno rozpisywać. Nie mam chwilowo aparatu, na ryby też jeszcze nie jeżdżę a ostatnio tylko po jakiś bunkrach się szwendam to i pisać nie ma o czym.

Ale w tym roku sezon chyba zacznę o miesiąc wcześniej niż to zawsze miałem w zwyczaju - w kwietniu.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lekki szum na nowy kołowrotku. maximus36 9 14.338 08-02-2014, 22:53
Ostatni post: maximus36


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.