Shrap-Drakers Fishing Forum
Nabór do SSR - Nowy Dwór Maz.
#11
(24-02-2015, 14:29)niszczu napisał(a):
(24-02-2015, 14:17)sajdol napisał(a): Absolutnie nie chcę nikogo pouczać ale od tej sprawy już trochę minęło. Przynajmniej 3 zebrania.
Można było tak:
2013 -idziecie na zebranie w celu rozpoznania ile osób w ogóle przychodzi na taki "event"
Następnie zbieracie ludzi myślących podobnie do was.
2014 lub 2015 obalacie komendanta większością głosów i przejmujecie kontrolę.
Trzeba tylko chcieć i poświęcić trochę czasu. Przez internet niestety się nie da Nie
Trzeba próbować.

Zdaje się, że powiatowego komendanta SSR nie obala się większością głosów... Bezradny

Zapomniałem dodać, że mogę się mylić
Odpowiedz
#12
Gdzieś mi umknęło, że to powiatowy. To w takim razie @Niszczu jak się go pozbyć?
Oczywiście drogą prawną Oczko
Odpowiedz
#13
Powiatowego Komendanta SSR mianuje Starosta drogą zarządzenia. Na ogół. Proponuję poszukać na BIP Waszego Starostwa Regulaminu SSR (na 99% będzie to Uchwała Rady Powiatu). W nim musi być w jaki sposób ta funkcja jest nadawana i w jaki sposób odbierana (zrzekana itp). Później pozostaje bombardowanie Starosty o zmianę decyzji (zarządzenia), oraz odpowiedniego okręgu PZW o cofnięcie rekomendacji (u nas zarządzenie o mianowaniu na Komendanta jest w porozumieniu, czyli wydaniu rekomendacji, Okręgu)
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy okręg ochronny Bizonik 52 51.196 07-11-2012, 22:42
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.